PROBLEM U FENERU Košarkaši nisu primili plate od početka godine!

Pre gotovo dva meseca u javnosti je odjeknula informacija da košarkaši Fenerbahčea ne primaju redovne plate i da je Željko Obradović jedini čija su primanja sigurna.

To je ubrzo demantovano iz kluba, ali…

Sportando prenosi da igrači turskog tima od početka 2020. godine nisu primili nijednu platu i da su odlučili da potraže pravdu.

Kako se navodi, oni su ovaj slučaj odlučili da prijave Asocijaciji igrača Evrolige (ELPA).

Zvanične potvrde od ELPA još uvek nema, ali u lubu očigledno nešto ne funkcioniše.

Turski gigant ove sezone beleži nešto lošije rezultate, pa mnogi razlog nalaze upravo u ovoj informaciji.

Ipak, ostaje da vidimo hoće li ELPA rešiti ovu situaciju ili će stići novi demanti iz kluba.

ŠTIMAC: Ako gledaju zdravlje igrača, Evroliga ne bi trebalo da se nastavi

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 05 | Borota i Močibob prisećaju se Evropskog prvenstva 1992!

TREĆI PUT U PARTIZANU Mačvan ponovo oblači crno-belo?

53 Komentara

    Svuda je finansijska kriza ali ocekujem brz oporavak

    Kriza jeste, ali iskreno ne verujem u ovu pricu da nisu primili plate ove godine uopste. Prvo klub je demantovao, a drugo nije to mesec dva nego par meseci. Pa ko bi radio pod takvim uslovima, a da se nikad ne pozali?

    Pa naravno da imaju onda lošije rezultate kada ih ne placaju, ko ima želju da radi ako nije plaćen,ne?

    Jeste niko nece da igra za dz, ali setimo se kk partizan pre nekoliko sezona kad nije davao plate igracima na vreme a beležili su sjajne rezultate… nekada se treba žrtvovati zbog cilja.

    Me verujem da je ovo tacno, imaju oni novca, doveli takve igrace o oni pristali, a da se zna da ne dele plate

    Citali smo razne neproverene vesti ovih dana,tako da ne sumnjam da je i ova jedna od tih vesti. Kriza je svugde, ali ovo je malo preterano.
    a i klub je demantovao ove navode …

    Verujem da je ovo istina i nadam se da će se igrači dočepati pravde i da će im plate biti naknadno isplaćene.

    Kako je ovo moguće takav klub

    Prvi put da novine nisu slagale kad je ovako nešto u pitanju ,ozbiljna kriza u Turskoj i nadam se da će uskoro svi stati na noge

    kako mislis da nisu slagali, a pise da je klub demantovao vest?

    Ako je situacija tako Losa onda se to ne resava preko novina i media vec na sudu, mislim da nije bas sve tako kako se predstavlja, ali ne sumnjam da ce se naci resenje

    Tesko da Turci ne isplaćuju! Pa bre oni imaju para ko pleve… Pa nije rud ovaj pley iz Francuske sto presao iz CSKA… Da, bas im neće dati platu ? jaooo…

    Verujem da je Fener zasao u krizu, kao uostalom i svi klubovi koji nisu mogli izdrzati pritisak nastale situacije uzrokovane pandemijom. Ali isto tako ne verujem da igraci nisu primili platu toliko dugo, to je prakticno nemoguce, bez obzira na lose rezultate koje Fener belezi u odnosu na kvalitet koji poseduje.

    Kako mi se čini ipak su novine bile u pravu da tu ima velikog problema. Nadam se da je to samo prolazna kriza i da će uspeti da se održe u vrhu.

    Ovo je veliki problem, bez novca nema ni motivacije, ni jedan sport se ne igra vise iz ljubavi

    Nemoguce mi je da tako veliki Fener ne daje redovno plate, pogotovo sto ima dosta igraca koji bi mogli da se prodaju bolje pod uslovom da tu stvarno nisu placeni

    Ja ne sumnjam u ove novine tako da je to verovatno istina, sto se i odrazilo na njihovu igru

    Nemoguce mi je da tako veliki Fener ne daje redovno plate, pogotovo sto ima dosta igraca koji bi mogli da se prodaju bolje pod uslovom da tu stvarno nisu placeni

    Novine se zaista trude da ovih meseci plasiraju razne informacije, bile one tacne ili ne. Iskreno sumnjam da u Feneru postoji problem ove prirode.

    Zato se to odrazilo i na teren i rezultate ove sezone, videlo se odavno da nesto ne funkcioniše kako treba u Feneru, pogotovo odlaskom Dogus grupe, koja je upumpala veliki novac za tim Fenera, a od prošle godine to nema, tacnije Dogus grupa je otisla iz Fenera.

    Ja iskreno sumnjam da je tako ipak je to jedan od najvecih klubova u evropi

    Sumnjam da je ovo tacno, a ako jeste onda stvarno nema smisla. Sramota.

    U Fenerbahceu je potrebna promena igrackog kadra i Zeljka da smene,doslo je do zasicenja sa obe strane i zato beleze slabe rezultate

    Novine pisu svasta, pa odavno bi se igraci zalili!

    Aj da nisu primili platu zadnji mesec, kao kriza je, ali od pocetka nove godine? Glupost..

    Ja mislim da je najvise ovih rekla kazala vesti bilo za Fener i Obradovica..

    ne verujem da je ovo tacna informacija,Fener je veliki tim koji je osvajao Evroligu,nemoguce da imaju finansijskih problema!

    Ali Kako u poslednje vreme igraju…

    Moraju ljudi od nečega živeti, nema smisla dajte im platu!

    Ma pitanje je, da li je ovo tacno??? Svasta se danas pise, ne zna covek kome da veruje…

    Ja im nista ne verujem…

    A bitno da Zeljko dobija platu

    Ma ne verujem, to je laz velika

    Ako je zbog trenutnog stanja onda je to i razumljivo svakako ce preziveti pored svojih milionskih plata i par meseci bez plate

    Ovo bi bilo zaista čudno, ne verujem da je istina

    Auu kad oni nemaju a velikani

    Ako je ovo istina to je onda ozbiljan problem

    Kako je to moguće a dovode silna pojačanja??

    Nije u redu da nemaju nikakvu zaradu, nisu oni krivi što je izbila pandemija a treba da se preživi nekoliko meseci bez plate.

    Jadni vrv nemaju od čega da žive, ajmo da se organizujemo da im pomognemo..

    Auu ozbiljna situacija čim su se morali žaliti, nadam se da nije istina jer će klub da snosi ozbiljne posledice onda

    I neka su ih prijavili Asocijaciji igrača Evrolige, ako je ovo istina. Trebali bi barem neki minimalac da primaju da imaju od čega da žive.

    Ako je istina da nisu primili plate stvarno bi trebalo da bojkotuju,to nije u redu.

    Načuli su oni to još jesenas pa krenuli u znak opomene da gube mečeve!

    Resice se sve to i nadoknaditi sigurna sam!

    Dajte ljudima platu,moraju ljudi od necega da zive!?

    Nadam se da ce se to resiti jer nije u redu da ne primaju tako dugo platu

Postavi odgovor