Jedan od najboljih košarkaša NBA lige Kris Pol jedva čeka da se vrati na parket. Ali, svestan je da je u ovom trenutku zdravlje najvažnije.
Još uvek nije poznat datum nastavka sezone u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu.
Svakao da će igračima biti potrebno vreme da uđu u takmičarski ritam.
– Ne znam da li postoji određen broj dana, ali postoji određeno vreme koje će biti potrebno, jer mi imamo igrače od 18 i do 30 i nešto godina – rekao je Pol.
Tvrdi da će na teren izaći samo oni igrači koji osećaju da su potpuno spremni.
– Garantujem vam da niko neće izaći na teren a da ne oseća kao da je imao dovoljno vremena da bude spreman – poručio je plejmejker Oklahome.
Zanimljiva odluka: Vlasnik Dalasa ima želju da postane predsednik SAD
Iako se poželeo utakmica, Amerikanac je svestan da je bezbednost svih najvažnija.
– Ako bude postojala opcija da igramo utakmice bez da ugrozimo ičije zdravlje, to je svima cilj. Ne samo da smo mi spremni da se vratimo, već su navijači spremni da gledaju. Ali, svi razumeju da je zdravlje na prvom mestu – izjavio je Kris Pol.
Oklahoma Siti Tander je trenutno petoplasirana ekipa Zapadne konferencije.
OBAVEZNO POGLEDAJTE – Fudbalski kutak iz karantina: EP 1960, Galić, Belorusi i kako kroz izolaciju!



Stasa
Trebaće im vreme da se vrate u formu.
Marko855
odgovornost na nivou uvek bio najrealniji igrac!!
Aca
Prvo zdravlje, pa tek sve ostalo. Nece zaboraviti da igraju kosarku, i brzo ce se vratiti u formu , uopste ne sumnjam u to
Djole
Jedno od pametnijih razmisljanja Krisa,ali tako je oni su u najjacoj ligi ali treba vremana da se spreme kompletno
mare
pa ne vidim da se nesto ofucali posle regularnih pauza
Nemanja
Moraju se dobro spremiti
Aleksandar
Niko nece da zaboravi da igra kosarku tako da ce biti i dalje dobro za gledanje.
Aco
tako bi svi trebali da urade
Janko
Postujem
Ranko
Svaka cast
Ogi
Zdravlje pre svega
Petar
Dobro razmisljanje
Bendzamin
Nije jedini koji tako misli.
Dendza
Svi cekamo da ponovo pocne 😀
MILE
Pa kad primaju tolike pare i ne treba da izadju ako nisu spremni
LEMI
Tako i treba
Nenad
Jos malo da se strpimo i bice sve top 😀
Filip
Bice oni spremni, treniraju vec dosta individualno, Lenard ce pocepati
Dendza
Tako je 😀
Nikolica
Profesionalci su to,ne sumnjam da ce se brzo vratiti u formu?
Milica
Zdravlje je najbitnije,snacice se oni
dragan
tesko da ce se odrzati takmicenje do kraja, s obzirom koliko ima zrtava u americi i zarazenih
Goran
Odgovornost pre svega
Hana
Odgovornost prema svom zdravlju i zdravlju drugih ljudi pre svega
Deki
Dobar je on ?
Jana
Jasno.Parama sve moze da se kupi sem zdravlja
Gile
Pametan covek.Zdravlje pre svega
ivan
idemo daljeeee
Nba
Da li ce se uopste zavrsiti sezona ?
Dendza
Hoce sigurno samo je pitanje na koji nacin 😀
Zaza
Odgovornost je najbitnija
bract
Jokić MVP!!!
Ogi
moraju dobro da se spreme
PAJA
Trebace dosta vremena da se vrati sve u normalu
b_np
dobro razmisljanje,zdravlje je najprece
igor
pametno
Marko88
Ne volim ovog igraca, ali verujem da je glavni u timu i sta kaze da se to slusa, ipak je igracina.
darko
prvo pripreme kak dolikuje po sve ostalo
Andrijana
Pa sad, da on odlucuje o tome i nije…
Orfanela
Videcemo posle ovoga ko ce da sedi na klupi a ko ce da igra.
Prka
To se bar zna
Iva
Barem znamo da je naš Jokić MVP!
Kiki
Brzo ce se svi uigrati samo da pocne da se igra
Slobodan
Zdravlje je najbitnije
Vladimir
Potpuno se slazem sa njim.
Bogota
pa tako je pole objasni da niko nece rizikovati povrede i zdravlje zato sto se boze moj uzeleo svet sporta, koga briga za to ako ce ugroziti zdravlje
Vanja
??????
Zika
Legenda,imace jos on par sezona nadam se bila bi velika steta ako ovo potraje i ne vidimo ga koliko zasluzuje :/
dejan
samo polako
Mila
Svi cekamo nba, ali prioriteti se moraju znati
Nikola
Imace oni dovoljno vremena da se spreme
Gavricka
Polako, jedno po jedno, samo da krenu pa lagano
Simovic
samo volja i sve moze
Petar
Ima vremena.Daleko smo jos od povratka na teren.
Simovic
ima vremena da se spreme
agent
Nije istro trenirati u kuci i na terenu
Gavricka
Pa naravno, potrebno ce im biti neko vreme da se vrate u formu skroz
M
Pa nego kako drugacije
Maxa
Pa to je tako normalno
Djordje Djordjevic
Pogodio ovaj vlasnik Dalasa, za predsednika hahahahaha.
Pavle
CP legenda ,imace on jos sezona u NBA :))
maki
Neka ovo prvo stane pa će posle lako
Gedza
Samo da prodje ovo i lagano sve ce biti na mestu
Miki
Tacno tako
Mare
Pa ne samo sto igraci nece igrati ako nisu spremni nego ni klubovi to nece dozvoliti, pa nikome nije u cilju da mu se povredi igrac koga je platio 200 miliona.
Putnik
Moraju uslediti pripreme ukoliko se prvenstvo nastavi to je neophodno, i vise nego normalno.
Kaca
Svaki dan jedno te isto. Ok, kad prodje sve ovo videcemo vec, naravno da je zdravlje najbitnije.
Joca
Tacno tako
Maja
I sad ne mislim da sede svi skrstenih ruku. Nadje se nacin da telo ostane u formi. Samo posle ovog dosta vise rada.
Luzeri iz predgradja
Ti odavno nisi spreman…
Slave
Pametan čovek, najzad da cujemo i nekog racionalnog iz NBA lige, nekog ko je prizeman i kapira kakva he stvarno situacija. A ne ostali, posto-poto bi da nastave, makar i na Americkoj Samoi.
Maki
Naravno da je zdravlje na prvom mestu, ne treba zuriti…
Maja
Nece im trebati mnogo da se vrate u staru formu
Gavricka
Pa profesionalci su to, ali, uigravanje ce im trebati sigurno
Misa
Ljudi su profesionalci, vratice se brzo u formu. Radili su i trenirali tokom cele pauze, to je sigurno.
Step
Nisu baš svi profesionalci uvek se nađu oni koji se ugoje po desetak kilograma
Kety
???
Pavle
Nadam se odlicnim partija po nastavku sezone ,ne samo Kris Pola nego svih u NBA ligi ,mislim da ce nam prirediti sou u nastavku .
Nikola
Veliki igrac
Kaca
Dobar je to igrac
Kale
???
Katarina
Moze moze on jos
Markonato24
Nedostajes mi CP brate moj?
Zeka
Igrace on jos koju sezonu
Djole
Masina od igraca ,iskreno se nadam da ce igrati jos koju sezonu pogotovo zbog ove trenutne situacije u svetu sporta
Grizman
Nece ta sprema da bude bas na tom nivou, ali ljudi su profesionalci. Ne sumnjam da ce biti bas mnoho nespremni.
Brat Djuro
Sjajan igrac ,nadam se jos njegovih utakmica
Vladana
Tu se slazem sa tobom i lepo je rekao ?
Sasa
Nba ?
Branislav
Samo polako,ima vremena za spektakl..
Vuk
Zaravlje na 1.mestu, ostalo ce polako
Maja
Bitno je zdravlje ali je i karijera.
Petar
Covek je u pravu za sve sto kaze
Marina
Rizikuju tako brojne pobede
Maki
ma samo da krene
Vladana
Zdravlje pre svega ?
Marina
Idemo dalje!
Steva
veliki igrac sa mnogo iskustva
Sima
Ma ulenjili su se oni trebace im vremena dok se pokrenu
Mosa
Jesu, ali ljudi su profesionalci. Nece to da bude bas kao u takmicarskom delu, ali jbg. Daj samo da krene ?
Bole
Samo da pocne nesto
Anđa
Samo da počne
Svetozar
Cekati prvo sve da se zavrsi po pitanju korone
Mirko
Zanimljiva situacija u kojoj se sport nalazi ,vreme za sport je stalo ali nije za sportiste .Nadam se da ce ovo sto pre proci i da cemo moci da uzivamo u kvalitetnom sportu :))
Gavra
Dobrooooo jos jedan clanak u novinama, nista nije rekao a da vec nismo znali .Ovo je mogao da bude bilo koji igrac ali kapiram da je on na zalasku karijere pa vise iscekuje pocetak jer je svestan da nece jos dugo trcati parketom NBA lige ….Veliki igrac, ali ima ih jos kojima vreme istice Carmelo na primer 🙂
Bane
U pravu je, najmanje sto treba igracima opet pauza u slucaju povrede
Alojz
Odgovornost je naj bitnija
Nenad
Samo neka krene pa kako god..
Jovan
Odgovornost je najbitnijaa. Vratice se oni u formu
Peki
Naravno,nisu makar kakvi igraci
Maja
Gruvace jos jace, samo uz vise rada.
DuLE
Pa budi spreman. Radi brale a PS nek oladi…
Sanja90
Odgovornost pre svega, bravo.
Backo
Pa trebaju u fulu da se pripreme
Milan
Ne sumnjam da ce najjaca kosarkaska liga imati propuste sto se svojih igraca tice.
Borko
Svi ce sada da se ulenje. Ja znam sta cu da igram ???
Miljan
Ovi momci su sinonim za kosarku,nece izaci na teren ako nemaju sta da pruze
Neven
Ajde samo vise da see kreneee
Nesa
oni kakvi su razbijaci trebace im vise vremena da se vrate u formu zivotinja razbijaca.
Anka
Nisu blesavi da rizikuju brojne povrede.
zizi
profesionalci su to…
Lazar
Pa koliko pratim na netu, skoro svi kući i dalje održavaju samostalne treninge. Ipak su to profesionalci, teško da se ko zapustioza kratko vreme.
Vasko
Ma zivotinje su to!
Vasic
U NBA ligi kako tece igra tu ce biti zeznuto za njih ako se ne pripreme.
Gogi
I to vrlo zeznuto
Marko
I treba da se vrate puni energije, spremni za nove pobede!
ilija
Kako ja volim da gledam NBA to je haos!
Deja
Nece sigurno sedeti tek tako skrstenih ruku bice sve okej
Urke
Definitivno moraju biti spremni inace ce biti dosta povreda na terenu.
Zile
Ne brini za njih,nisu tu gde jesu tek tako.