Obradović: Hvala Splitu, ne očekujem laku utakmicu...

Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je da njegova ekipa mora ozbiljno da odigra utakmicu protiv Splita u ABA ligi i da nema mnogo vremena za pripremu zbog gustog rasporeda takmičenja.

“Zahvalio bih Splitu na tome što su nam izašli u susret i pristali da pomere utakmicu sa nedelje na subotu. Naravno, igraćemo maksimalno ozbiljno, oni su u toku ABA lige pokazali da su tim koji može da igra dobro i ne očekujem uopšte laku utakmicu, pogotovo zbog situacije u kojoj se nalazimo, da imamo praktično samo jedan trening kroz koji treba da pripremimo tu utakmicu”, rekao je Obradović za klupski sajt.

Košarkaši Partizana igraju u subotu od 18 časova igrati na Gripama protiv Splita, utakmicu 20. kola ABA lige. Crno-beli su u Beogradu pobedili Albu u Evroligi, u Split će krenuti na dan utakmice i istu noć će se vratiti za Beograd.

Košarkaš Partizana Aleksa Avramović rekao je da jedva čeka utakmicu.

“Split je sledeća utakmica o kojoj mislimo. Odlična ekipa, igrali su dobro neke utakmice, dobili Zadar, igrali dobro protiv Crvene zvezde Meridianbet. Imaju dobru spoljnu liniju sa Šorterom i Mavrom koji predvode dobru ekipu. Znamo da će Gripe biti pune i jedva čekamo tu utakmicu”, naveo je Avramović.

Partizan i Zadar do sada su igrali 15 puta u ABA ligi i beogradski tim ostvario je sve pobede.

Meridian ima najbolje kvote

Partizan u utakmicu ulazi skorom od 17 pobeda i dva poraza, a Split sa osam pobeda i 11 poraza.

(Izvor: Beta)

Obradović: Drugi se pojačavaju, a Partizan pustio decu u druge timove

BONUS VIDEO:

2 Komentara

    Biće ovo jedna lepa utakmica na obali mora. Split je lepo mesto, lepo će da dočekaju Partizan.

    Dolazi Partizan na lakši trening u Splitu. Ovo će Partizan da resi vise nego lagano u svoju korist.

Postavi odgovor