CRVENA ZVEZDA DOČEKUJE ZADAR: Jovanović zna šta je potrebno za nastavak pobedničke serije!

Košarkaši Crvene zvezde u subotu su se vratili iz Francuske i počeli pripreme za duel ABA lige sa Zadrom, koji će biti poslednji meč u regonalnoj ligi pre FIBA prozora, a trener Zvezde, Vladimir Jovanović govorio je o narednom protivniku.

Ekipa Zadra je sjajno počela novu sezonu u ABA ligi sa 3 pobede. Vodi ih iskusan trener, ekipa je tako selektirana, visoki su, vrlo čvrsti kao tim koji igra sa puno kontranapada… Sigurno da na prvom mestu moramo da odgovorimo istom merom na energiju koju će pokazati naš protivnik i da ih uvedemo u naš ritam. Uz prednost domaćeg terena to je put koji vodi kao dobrom rezultatu – kazao je Jovanović za klupski sajt.

Svoja očekivanja pred ovaj duel izneo je i košarkaš crveno-belih Dalibor Ilić.

Očekuje nas utakmica sa iskusnom ekipom koja zna da igra mečeve u ABA ligi, predvođena dobrim i vrlo iskusnim trenerom. Svaki meč nakon teške utakmice u Evroligi je izazov, ali naše je da odigramo čvrsto, dobro i dođemo do važnih bodova koji će nam značiti u nastavku – rekao je mladi Ilić.

Meč je prvobitno bio planiran za nedelju, ali pomeren je usled promene termina utakmice Evrolige u Monaku.

Beogradski tim već u četvrtak očekuje i utakmica sedmog kola Evrolige sa Fenerbahčeom u Istanbulu.

ĐUROVIĆ KRITIKOVAO JOVANOVIĆA: Takva petorka je samoubistvo!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Brazil i osvoji dres! EP25 | Meridian

11 Komentara

    Nadajmo se da je tako,i da ce Zvezda da pobedi!!!!

    Videćemo, par puta me je Zvezda razočarala, nadam se da neće opet

    Ovo bi trebala Zvezda da dobije sa pola gasa.

    Ovo je laksi teening za Zvezdu i jedno 20 poena razlike.

    Ceka se kiks Zvezde u aba ligi,moguce da je to sutra.

    Dvadeset razlika ceta crveno-belih ima da pobedi goste iz Hrvatske

    Zadrani ima da prime stotku od Zvezde

    Sigurna pobeda Zvezde sutra protiv Zadra

    Sutra Zvezda upisuje 5-tu uzastopnu u pobedu

    Više volim kad ih k***mo na njihovom parketu ali nije loše ni kad je na našem

    Više volim kad ih k***mo na njihovom parketu ali nije loše ni kad je na našem

Postavi odgovor