Olimpijakos o Atanasijeviću: Kultna figura, jedan od najboljih sportista koji su nosili crveno-beli dres - bila nam je čast

Misija Aleksandra Atanasijevića u dresu Olimpijakosa je završena. Posle dve godine srpski odbojkaš menja sredinu. Grčki klub se biranim rečima oprostio od nekadašnjeg reprezentativca naše zemlje.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Olimpijakos objavljuje završetak saradnje sa Aleksandar Atanasijević. Kultna figura, veliko ime svetske odbojke, jedan od najboljih sportista koji su nosili crveno-beli dres“, napisali su na društvenim mrežama. “Za dve godine zajedno smo osvojili jedan Kup Grčke, dva Liga kupa, dva Superkupa i stigli do četvrtfinala CEV Lige šampiona. Bato, od srca ti zahvaljujemo za doprinos našem timu! Tvoje prisustvo bilo je čast za naš klub. Želimo ti mnogo sreće u nastavku karijere i života“.

Podsetimo, Atanasijević neće napustiti Grčku. U narednoj sezoni će braniti boje Panioniosa.

Bonus video:

0 Komentar

    U ovoj fazi karijere deluje da mu je bitno da ima ulogu i kontinuitet, a ne nuzno da juri najvece evropske price. I to je skroz normalno posle godina na visokom nivou.

    Ovo oko Atanasijevica i Olimpijakosa deluje kao normalan, sportski rastanak bez drame. Dve godine je tu proveo, uzeo je trofeje i ostavio trag, pa je i logicno da se sada ide dalje.

Postavi odgovor