Pitanje prvog polufinaliste rešeno u Beogradu: Ub ide među četiri, Radnički eliminisan

Osvajač Kupa je prvi polufinalista Superlige Srbije! Ubljanke su danas prve protrčale kroz cilj posle druge pobede protiv Radničkog iz Beograda.

Prvi susret su dobile na domaćem terenu – 3:1, a na drugom su bile maksimalne – 3:0 (25:13, 25:19, 25:23).

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

U Gršićevom sastavu najbolji je bio tandem primača servisa. Kapiten Bojana Ćelić i Isidora Rodić su doprinele sa po 15 poena. Aleksandra Đorđević ih je pratila sa 11.

Na drugoj strani Milica Žigić je upisala 16 poena, a Mila Vlahović je ovog puta ostala na deset.

Kapiten sa filmskom ljubavnom pričom: Pravo iz Brazila došao je kod mene u Francusku – verio me posle tri meseca

Danas su na programu još tri četvrtfinalna obračuna, a sastaju se Jedinstvo Užice – Jedinstvo Stara Pazova, Partizan – TENT i Crvena zvezda – Železničar.

ČETVRTFINALE PLEJ-OFA ZA ODBOJKAŠICE

Radnički – Ub 0:3 (prvi meč 1:3)
19.00: Jedinstvo Užice – Jedinstvo Stara Pazova (2:3)
19.00: Partizan – TENT (0:3)
20.00: Crvena zvezda – Železničar (1:3)

Bonus video:

0 Komentar

    Sad da vidimo ko ide dalje uz Ubljanke mada ja već imam svog favorita i mislim da su šanse da u finalu se našu TENT i Ub.

    Imaju Ubljanke veliku sansu da osvoje i duplu krunu…

Postavi odgovor