Osvajač Kupa je prvi polufinalista Superlige Srbije! Ubljanke su danas prve protrčale kroz cilj posle druge pobede protiv Radničkog iz Beograda.
Prvi susret su dobile na domaćem terenu – 3:1, a na drugom su bile maksimalne – 3:0 (25:13, 25:19, 25:23).
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
U Gršićevom sastavu najbolji je bio tandem primača servisa. Kapiten Bojana Ćelić i Isidora Rodić su doprinele sa po 15 poena. Aleksandra Đorđević ih je pratila sa 11.
Na drugoj strani Milica Žigić je upisala 16 poena, a Mila Vlahović je ovog puta ostala na deset.
Danas su na programu još tri četvrtfinalna obračuna, a sastaju se Jedinstvo Užice – Jedinstvo Stara Pazova, Partizan – TENT i Crvena zvezda – Železničar.
ČETVRTFINALE PLEJ-OFA ZA ODBOJKAŠICE
Radnički – Ub 0:3 (prvi meč 1:3)
19.00: Jedinstvo Užice – Jedinstvo Stara Pazova (2:3)
19.00: Partizan – TENT (0:3)
20.00: Crvena zvezda – Železničar (1:3)
Bonus video:



vida
Sad da vidimo ko ide dalje uz Ubljanke mada ja već imam svog favorita i mislim da su šanse da u finalu se našu TENT i Ub.
janja
Imaju Ubljanke veliku sansu da osvoje i duplu krunu…