O'SALIVEN NAKON ULASKA U POLUFINALE: Ovo je bilo sramno

Jedan od najboljih snuker igrača svih vremena Roni O’Saliven nije bio zadovoljan svojom igrom u četvrtfinalu Svetskog prvenstva, iako je uspeo da ostvari pobedu nad Markom Vilijamsom.

Legendarni Britanac je trijumfovao sa 13:10 protiv Vilijamsa i na taj način izborio plasman u polufinale, ali je on bio razočaran svojim izdanjem.

Ovo je bilo sramno. Da je bela kugla bila malo dalje od naredne kugle, onda ne bi ušla. Bilo je kao da ste otišli na US open (u golfu) samo sa ‘3-iron’ štapom. To mi je život učinilo mnogo težim, ali sam pronašao način da nešto uradim. Moralo je biti ili baš dobro ili baš loše. Nisam imao nikakvu konstantnost ovde prethodnih šest, sedam godina i zbog toga nisam ni imao dobar rezultat – rekao je O’Saliven.

O’Saliven će se u polufinalu sastati sa velikim rivalom Markom Selbijem.

U drugom polufinalu sastaju se Kajren Vilson i Entoni Mekgil.

PONOVO: Azijske kvalifikacije za SP 2022. pomerene za sledeću godinu

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Sport INFO | Dončić, Bogdanović, Pirlo, Formula 1, Liga šampiona, Liga Evrope, LingLong Superliga

9 Komentara

    Steta legendo furaj idalje bice bolje

    Ipak je on najveci u tom sportu i kad lose igra pobedi

    Najiskreniji, stoji na zemlji iako je najbolji ikad

    Imao je i pre neki dan isto tako ludu izjavu, kako nikad gora konkurencija. Ni sebe ne stedi

    Najbolji u ovom sportu ikada.

    Apsolutno,covek je oduvek tu…

    tu je i njegova velicina,sto i kada ga nece on dobija i ide dalje,to je vrlina najvecih,mislim da ne moze da mu se ponovi opet tako losa igra i da ce naravno osvojiti

    Nije igrao dobro,ali je pokazao svoju velicinu.

    Bar je iskren prema sebi. Mada je po meni on i dalje najbolji

Postavi odgovor