NOVA PRODAJA REALA Sevilja dobila Oskara

Još uvek nikoga nije doveo Real Madrid ovog leta, ali bi zato uskoro mogao da realizuje čak sedmi izlazni transfer ovog leta.

Kako navode španski mediji izgleda da je gotovo i da će Oskar Rodrigez da pojača novog osvajača Lige Evrope – Sevilju!

Pominjalo se da bi talentovani vezista mogao u Viljareal za okruglo 20.000.000 evra, ali je on ipak odabrao da igra Ligu šampiona naredne sezone.

Andalužani će platiti 13.500.000 evra (mada se negde pominje i celih 16.000.000 evra) i za taj novac dobijaju 75 odsto vlasničkih prava na igrača.

Real Madrid zadržava presotalih 25 odsto i verovatno dobija pravo preče kupovine u budućnosti…

“Kraljevski klub” bi tako zaradio 64.000.000 evra pošto su do sada prodati Ašraf Hakimi (40.000.000 evra), Dani Gomez i Horhe de Frutos (obojica po 2.500.000 evra).

Viljareal je za pozajmicu Takefuse Kuba platio takođe 2.500.000 evra dok je Havi Sančez otišao u Valjadolid za 3.000.000 evra.

Još ako se obistine najave da će Hames Rodrigez u Everton za 25.000.000 evra, eto Realu profita od gotovo 100.000.000 evra samo ovog leta…

Marko Nikolić ostaje bez najboljeg igrača

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kviz | EP 09 – Testiraj znanje! POGODI FUDBALERA po klubovima u kojima je igrao

11 Komentara

    Prodaju jos par igraca i dovesce oni nekog sigurno ne moze da prodje transfer bez njih

    Odlican posao prave sa prodajom, kod njih nije kriza. Bas me cudi sto oni ne dovode nikog novog od igraca

    Zna Real sta radi, i pred kraj transfera bomba dolazi u Real po obicaju

    lepo se Real oslobodio igraca na koje ne racuna,i uzece dobre pare nema sta,odlican posao su napravili,retko koji klub je prodao toliko igraca na koje vise ne racunaju,ali to je Real

    Vec godinama unazad tako rade, razradili su posao do tancina

    Videćemo da li će se ovaj poso isplatiti. Ja mislim da nece.

    Nista specijalno,grejace klubu gde god da ode,prosecan igrac

    U Sevilji nece grejati sigurno ipak im je potreban ovakav igrac

    Bitno mu je da ne greje klupu već da stalno igra

    Pa bolje mu je tamo gde će igrati LŠ nego da se bori za sredinu tabele

    Bas tako … LS je svima velika želja

Postavi odgovor