Užasno je izgledao Partizan ove večeri u Litvaniji. Nisu crno-beli mogli da se sastave protiv Lijetkabelisa što je apostrofirao i trener Željko Obradović koji je bio besan zbog partije ekipe.
Iskusni stručnjak nije želeo da traži alibi u velikoj potrošnji nakon večitog derbija i kratkom vremenu za predah (48 sati).
– Mi nemamo izgovor za ovakvo izdanje, igrali smo pre dva dana veliki derbi sa Zvezdom i pobedili, to nije nikakav izgovor, to je najgori mogući izgovor koji neko može da napravi.
Ističe Obradović da su večeras samo dvojica košarkaša igrali, dok je ostatak tima bio veoma loš.
– U našem timu samo su dva igrača igrala meč, Kevin Panter koji je uvek spreman da pomogne timu, a drugi je Rade Zagorac, ostali su bili katastrofa.
I za kraj, trener Partizana je čestitao rivalu koji je stigao do zaslužene pobede.
– Moram da čestitam Lijetkabelisu koji je odigrao sjajno od starta do finiša meča. Trener Nenad Čanak radi sjajan posao, video sam da se radi o talentovanom timu kada su bili u Beogradu – zaključio je Obradović.
DREJMOND GRIN NAJAVIO POVRATAK: Poznat datum kada su Voriorsi kompletni!
OBAVEZNO POGLEDAJ: PRAVE PRIČE JAKIH ŽENA: Ivana Maksimović Anđušić EP01


