Srpski košarkaš Nikola Kalinić napustio je redove Crvene zvezde i pojačao Barselonu, a sada se oglasio prvi put.
Kalinić je poslao poruku navijačima Barselone.
– Zdravo, Kulersi. Ovde Nikola Kalinić. Ne mogu da dočekam da igram pred vama u “Palati” i da imamo mnogo pobeda, mnogo lepih uspomena i nadam se da ćemo imati odličnu sezonu – rekao je Kalinić.
Nikola Kalinić je sa Barselonom potpisao dvogodišnji ugovor i sa njome će pokušati da se domogne druge titule Evrolige u svojoj karijeri.
Višenedeljna saga oko transfera Nikole Kalinića u Barselonu je okončana u utorak kada je potpisao ugovor sa tim klubom.
EMOTIVNO: Kalinić se oprostio od Zvezde i najavio – vidimo se sledećeg puta! (FOTO)
OBAVEZNO POGLEDAJTE: IGRAJ ZA KATAR Meridian dodelio treću kartu za Svetsko prvenstvo! Meridian, igraj za Katar 2022



jakov
Nadam se da će imati puno uspešnih godina u Barsi
simeon
Malo dobrog marketinga nije na odmet
gavrilo
Da se ne lažemo, ovo bi mu bila prva poruka za bilo koji klub da je potpisao
petar
Kalina je napravio dobar transfer,Barselona je pravi klub za njega.
lena
Sjajno pojacanje za Barsu,navijaci ima da uzivaju kad Kalinic bude na terenu.
ivona
Blaugrana ima da uziva u Nikolinim potezima.
ognjen
Bas su Barsini navijaci toliko sjajni da ne moze docekati da zaigra pred njima.