HASE NEMA DILEMU: Najteže je igrati protiv Đokovića

Holandski teniser Robin Hase rekao je da Novak Đoković nema slabosti u igri.

Najteže je igrati protiv Đokovića. Bez ikakve sumnje. Protiv njega se osećate kao amater. Nikada nisam bio ni blizu seta u duelima sa njim. On nema slabosti. Protiv ostalih sam osetio u pojedinim momentima da mogu da im zapretim, ali protiv njega nisam imao pojma šta da radim – iskren je Hase.

Holanđanin je svojemreno bio 33. igrač na svetu, a sada zauzima 170. poziciju.

Hase i Novak su se sastali tri puta i u sva tri navrata je slavio srpski teniser.

RECEPT ZA USPEH: Samo isključi emocije i pobedićeš!

MADRID NE ODUSTAJE OD TENISA: Turnir će biti održan, igraće i Novak!

23 Komentara

    I više rangirani teniseri misle isto, samo je Haase imao hrabrosti da javno prizna

    Trebalo bi da se svi srpski sportisti ugledaju na Noleta jer se tako brane Srpske boje…

    Ma, kaži ti protiv koga je NAJLAKŠE igrati, ovako se samo dodvoravaš prvom na listi.

    Novak,ubedljivo najbolji teniser svih vremena! Van konkurencije!!!

    Cuj nema dilemu, pa niko nema dilemu ko je as medju teniserima . Nole je pravi maher,nema diskusije o tome!

    Ponos nase drzave velemajstor je tenisa a i pre svega toga je covek.ma svi ga se plase

    Nema kod nikog dileme cak ni kod nadala i federera isto tako misle samo nesmeju da izjave

    Sta si nam zivaca pokidao nole ali na kraju se iskupis

    Tako je ! Morate jos da trenirate..

    Sigurno je u top 5 tenisera u istoriji

    Noletovi rezultati sami govore kako je neygodan protivnik

    Realno svako ko igra protiv Noleta se oseca kao amater

    Nole jedan jedini i neponovljivi

    Jedan od retkih koji je to i priznao

    Kontam da i Federer misli na isti nacin. Samo je to tesko priznati. Pa i posle US opena i Wimbledona.

    Verujem da nije jedini koji to misli. Nas Nole je sampion!

Postavi odgovor