BRAVO MAJSTORE! Gatuzo se odrekao plate kako bi pomogao radnicima

Zbog pandemije koronavirusa klubovi širom Evrope su prinuđeni da svoje radnike pošalju na prinudni odmor. Na taj način radnici neće dobijati plate.

Trener Napolija Đenaro Gatuzo odrekao je se svoje mesečne plate kako bi pomogao zaposlenima u klubu koji se nalaze na prinudnom odmoru.

BEKOVI MENJAJU KLUBOVE Barsa i Siti spremni na trampu igrača?

Gatuzova plata će biti raspoređena radnicima Napolija.

Uz Gatuza, za ovakav potez se odlučio i sportski direktor Napolija, Kristijano Đuntoli.

Zdravko Kuzmanović: RADOMIR ANTIĆ JE BIO VELIKI GOSPODIN! Ako Zvezda pozove… Serija A – LUDILO!

RONALDO OTKRIO: U Barseloni me nisu dovoljno cenili

101 Komentara

    Moze on da ima kratak fitilj i sve , ali covek je covek, Bravo !

    Kada se setim kakav je bio igrac nisam mislio da je ovakv covek.

    Kakav je ovo CAR, ja ne znam da li postoji covek koji nije gotivio Gatuza …

    Eh kad bi svi bili kao što je on gde bi dogurali, bravo majstore…

    Jedan jedini neponovljivi Gennaro Gattuso

    Da je vise ovakvih ljudi gde bi nam kraj bio… Grande Gatuzo

    Svaka cast, pokazuje kolika je velicina…ne kao neki koji placu za 30%

    Kada bi svi ljudi na zemlji bilo dobri, niko se pakla ne bi plasio ?

    Požrtvovan na terenu takav je i u životu svaka čast

    Pa sta je za njega jedna mesecna plata… milionce gore-dole

    Bas to,obezbedio se on do sada,kao i vecina njih,tako da jedna plata gore/dole im nista ne znaci…ali dzabe kada nisu svi ljudi,neki kukaju samo za smanjenje od 30%..takl da je ovo svakako jako lep samoinicijativan gest?

    Tako se to radi. Svi trebamo od njega da ucimo

    Pravi gospodin. Sjajan igrac i jos bolji ucitelj fudbala!!!!

    Svaka čast za njega, ali i za Kristijana. Daju primer ostalima

    Životinja na terenu, čovek van njega, sve je dao za fudbal

    Kakac car od coveka. Dok drugi otpustaju radnike od im daje iz svog dzepa

    Mukica, ne znam kako ce preziveti bez plate

    Tako to radi jedna legenda, ostali ugledajte se na coveka.

    Ogroman borac na terenu je bio, pokazuje da je takav ostao i van terena. Svaka cast doktore. Igrac koji nikada nije nikoga ozbiljno povredio,ali je izgarao na terenu zato

    Gatuzo je poslednji od kog sam ocekivao ovakav potez,ali me je osporio. Naklon do poda veliki covece

    Ovo ce mu se dobro vratiti kad tad. Svaka cast!!!

    U danima kad ljudi odpustaju radnike jedini on daje od sebe

    Human gest treba ceniti, ovo je i za primer drugima!

    Uvek je bio dobar covek,odlican trener,i na terenu super igrac

    Covek je bio zver na terenu, ali je u sustini veliki gospodin, a to je sad i pokazao

    Za svaku pohvalu!!! Kakav čovek, kakva humanost!

    Bas bih voleo da vidim da i ostali naprave ovako nešto… da li bi se odrekli?! Kapa dole!

    Humanost je odlika ,,velikih,,ljudi ,ovo je za svaku pohvalu!

    Dobar fudbaler a sad jos bolji čovek, bravo

    Nekada veliki igrač a sada ljudina! Bravo kralju!

    Humano …bravo Gatusso , možda nisi bas dobar trener ali si sjajan covek !

    Svi su u krizi ali treba biti solidarna i pomoci.Svaka cast Gatuzo!

    Treba i drugi da slede njegov primer neka pomognu koliko su u mogucnosti !

    Bio je veliki igrac pravi borac a ovim gestom je pokazao da je i veliki covek.Bravo Gatuzo ???

    Human ali bas human gest od strane Gatuza .Bio je veliki igrac a sada je pokazao i da je veliki covek

    koliko si ljudi okasapio na terenu vreme je da malo humanosti pokazes makar van njega buldeozeru. Svaka cast

    Svaka cast, nista manje se nije ni ocekivalo od njega. Bravo kralju.

    Браво Гатузо мајсторе, нису њега за џабе звали Храбро срце док је гинуо на терену, ишао је главом где други неће ногом. Популарни Гатузо тзв кварилац игре противника, увек агресиван, ал никада није ни једног играча озбиљно повредио, као пит бул је само гледао како да им отме лопту.

    Bas bih voleo da vidim da li bi to Terzic uradio i njemu slicni ?

    Borac bio,borac ostao. Tako treba!

    Ljudina od coveka,ljudina! ??????????

    E da ih je vise takvih svet bi bio bolje mesto,svaka cast majstore ??????

    Bez komentara, koliki je ovo kralj, ovo se mora ceniti!

    Ovo se od ovakvog čoveka i očekivalo,on je borac,lav ????

    Mogli bi i ovi nasi da slede takav primer ali cisto sumnjam da bi pristali.

    Sta dodati, kapa dole, malo je reci da sam odusevljena!

    Ovakav gest ovakvog gospodina i jeste za odusevljenje ???

    Bravo mister, kakav borac na terenu i van njega.. Respekt

    Životinja,bik ,pravi razbijač,ako si pratila onda znaš kakav je ovo fudbaler bio ??

    Mogli bi i nasi da slede njihov primer

    Hahaha ovi nasi sto primaju plate na po 2-3 mes ,haha

    Voleo bih da vidim ovde Terzića i njemu slične da to urade…Za Dekija Stankovića i Savu Miloševića ne sumnjam da bi.

    Trener Napolija Đenaro Gatuzo odrekao je se svoje mesečne plate kako bi pomogao zaposlenima u klubu koji se nalaze na prinudnom ODMORU.SVAKA CAST LJUDINE

    Bravo Djenerale… tako se to radi 🙂
    Podrzavam! Kapa dole… uvek si bio velik ratnik!

    Ginuo je na terenu ,slazem se sa tobom ,kapa dole ??

Postavi odgovor