Zbog pandemije koronavirusa klubovi širom Evrope su prinuđeni da svoje radnike pošalju na prinudni odmor. Na taj način radnici neće dobijati plate.
Trener Napolija Đenaro Gatuzo odrekao je se svoje mesečne plate kako bi pomogao zaposlenima u klubu koji se nalaze na prinudnom odmoru.
BEKOVI MENJAJU KLUBOVE Barsa i Siti spremni na trampu igrača?
Gatuzova plata će biti raspoređena radnicima Napolija.
Uz Gatuza, za ovakav potez se odlučio i sportski direktor Napolija, Kristijano Đuntoli.



PAJA
Moze on da ima kratak fitilj i sve , ali covek je covek, Bravo !
Maki
Legenda, tako i treba!!
Stefan
Svaka im cast
Bore
Kada se setim kakav je bio igrac nisam mislio da je ovakv covek.
Marko88
Kakav je ovo CAR, ja ne znam da li postoji covek koji nije gotivio Gatuza …
Korleone
Eh kad bi svi bili kao što je on gde bi dogurali, bravo majstore…
Marko
Sta reci nego svaka cast legendo
Deki
Sta reći, lep gest..
Filip
Jedan jedini neponovljivi Gennaro Gattuso
Boris
Da je vise ovakvih ljudi gde bi nam kraj bio… Grande Gatuzo
J. G.
Svaka cast, pokazuje kolika je velicina…ne kao neki koji placu za 30%
Sanja90
Kada bi svi ljudi na zemlji bilo dobri, niko se pakla ne bi plasio ?
Milan
Legenda svaka mu cast!!
Step
Požrtvovan na terenu takav je i u životu svaka čast
Stasa
Sjajan covek,svaka cast!
Andrijana
Pa sta je za njega jedna mesecna plata… milionce gore-dole
Slavisa
Bas to,obezbedio se on do sada,kao i vecina njih,tako da jedna plata gore/dole im nista ne znaci…ali dzabe kada nisu svi ljudi,neki kukaju samo za smanjenje od 30%..takl da je ovo svakako jako lep samoinicijativan gest?
Dovla
Veliki covek,svaka cast!
Vlada
Ljudina!!
Apis
Gatuzo, veliki si covek!!!
Martin
Gest vredan poštovanja.
Fića
Jednom gospodin,uvek gospodin. ?
Siba
Zver na terenu!!!!
Kinez
Tako se to radi. Svi trebamo od njega da ucimo
Toma
Pravi gospodin. Sjajan igrac i jos bolji ucitelj fudbala!!!!
Rade
Svaka čast za njega, ali i za Kristijana. Daju primer ostalima
Ivan
Životinja na terenu, čovek van njega, sve je dao za fudbal
Car
Kakac car od coveka. Dok drugi otpustaju radnike od im daje iz svog dzepa
Zaklina
Legenda ljudska!!!
Branislav
Respekt!
Branislav
Majstor svog zanata! Svaka cast
Mile
Bit bul
Kneza
Mukica, ne znam kako ce preziveti bez plate
Milan
Tako to radi jedna legenda, ostali ugledajte se na coveka.
BaNe
??? Kapa dole
torbar
Ogroman borac na terenu je bio, pokazuje da je takav ostao i van terena. Svaka cast doktore. Igrac koji nikada nije nikoga ozbiljno povredio,ali je izgarao na terenu zato
Bane
Jako human gest,svaka cast majstore
Beconi
Gatuzo je poslednji od kog sam ocekivao ovakav potez,ali me je osporio. Naklon do poda veliki covece
Ivica
Svaka cas gospodine tako se to radi
Zoran
Ovo ce mu se dobro vratiti kad tad. Svaka cast!!!
Miki
Bravo!Svaka cast!
Sanela
U danima kad ljudi odpustaju radnike jedini on daje od sebe
Milan
Svaka cast na ovome
Miladin
Human gest treba ceniti, ovo je i za primer drugima!
Dj S
Uvek je bio dobar covek,odlican trener,i na terenu super igrac
Dusan
Fantastican igrac, dobar trener a jos bolji covek. Svka cast!
Ivana
Majstorcina!Svaka ti cast
Leopold
Covek je bio zver na terenu, ali je u sustini veliki gospodin, a to je sad i pokazao
Bojan
Kakav li je njemu zivot kad lagano moze da se odrekne jedne plate 😀
Solo Inter
Scaka cast
Z
Pre svega, gospodin čovek.
Sneza
Za svaku pohvalu!!! Kakav čovek, kakva humanost!
Zeljko
Bas bih voleo da vidim da i ostali naprave ovako nešto… da li bi se odrekli?! Kapa dole!
Ivanka
Bravo majstore! Respect!!
Peki
Humanost je odlika ,,velikih,,ljudi ,ovo je za svaku pohvalu!
Maja
Solidarno korektno
Vuk
Veliki respect za Gatuza!
Mita
Bravo Gatuzo, za primer ostalima!
Tzki
Dobar fudbaler a sad jos bolji čovek, bravo
Mićo
Bravo Majstore..!!
Bosko
Nekada veliki igrač a sada ljudina! Bravo kralju!
Nemanja
Humano …bravo Gatusso , možda nisi bas dobar trener ali si sjajan covek !
Zeki
Svi su u krizi ali treba biti solidarna i pomoci.Svaka cast Gatuzo!
Petar
Samo slozno!
Jovo
Treba i drugi da slede njegov primer neka pomognu koliko su u mogucnosti !
Flaki
Bio je veliki igrac pravi borac a ovim gestom je pokazao da je i veliki covek.Bravo Gatuzo ???
Ogi
Bravo ,kapa dole majstore!
Momo
Human ali bas human gest od strane Gatuza .Bio je veliki igrac a sada je pokazao i da je veliki covek
Lisbon
koliko si ljudi okasapio na terenu vreme je da malo humanosti pokazes makar van njega buldeozeru. Svaka cast
Kaca
Svaka cast, nista manje se nije ni ocekivalo od njega. Bravo kralju.
Durant91
jedno recju covek je LEGENDA!!!
Anonymous
Gospodin covek, bravo kralju!
Бојан
Браво Гатузо мајсторе, нису њега за џабе звали Храбро срце док је гинуо на терену, ишао је главом где други неће ногом. Популарни Гатузо тзв кварилац игре противника, увек агресиван, ал никада није ни једног играча озбиљно повредио, као пит бул је само гледао како да им отме лопту.
Slobo
Bravo! To je pravi trener
Ilke
Najjaci si Gatuzo.
Mare
gospodin covek,svaka mu cast i na dobro mu se vratilo
DuLE
Evo još jednog GROFA. Bravo!
Prle
Bas bih voleo da vidim da li bi to Terzic uradio i njemu slicni ?
Markoni
Borac bio,borac ostao. Tako treba!
Limanac
Ljudina od coveka,ljudina! ??????????
Boki
E da ih je vise takvih svet bi bio bolje mesto,svaka cast majstore ??????
Mica
Bravo,divan gest !
Preki
Legenda Milana!! Velki ĐENARO
Toza
Bravo legendo, oduvek si bio borac!
Igor
Bez komentara, koliki je ovo kralj, ovo se mora ceniti!
Maldini
Ovo se od ovakvog čoveka i očekivalo,on je borac,lav ????
David
Mogli bi i ovi nasi da slede takav primer ali cisto sumnjam da bi pristali.
Ana
Sta dodati, kapa dole, malo je reci da sam odusevljena!
Bugarin
Ovakav gest ovakvog gospodina i jeste za odusevljenje ???
Sladjan
Bravo Gatuzo.za pohvalu je.
Joka
Bravo mister, kakav borac na terenu i van njega.. Respekt
Maraš
Životinja,bik ,pravi razbijač,ako si pratila onda znaš kakav je ovo fudbaler bio ??
Zelja
Mogli bi i nasi da slede njihov primer
Fudbaler
Hahaha ovi nasi sto primaju plate na po 2-3 mes ,haha
Panta
Voleo bih da vidim ovde Terzića i njemu slične da to urade…Za Dekija Stankovića i Savu Miloševića ne sumnjam da bi.
Mrgud
Trener Napolija Đenaro Gatuzo odrekao je se svoje mesečne plate kako bi pomogao zaposlenima u klubu koji se nalaze na prinudnom ODMORU.SVAKA CAST LJUDINE
Mara
Da ih je vise
Zoki
Veliki covek
Slavija
Bravo kralju
Bosko
Bravo Djenerale… tako se to radi 🙂
Podrzavam! Kapa dole… uvek si bio velik ratnik!
Cr7
Ginuo je na terenu ,slazem se sa tobom ,kapa dole ??