NBA AS JASAN: Niko neće izaći na teren ako nije spreman

Jedan od najboljih košarkaša NBA lige Kris Pol jedva čeka da se vrati na parket. Ali, svestan je da je u ovom trenutku zdravlje najvažnije.

Još uvek nije poznat datum nastavka sezone u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu.

Svakao da će igračima biti potrebno vreme da uđu u takmičarski ritam.

– Ne znam da li postoji određen broj dana, ali postoji određeno vreme koje će biti potrebno, jer mi imamo igrače od 18 i do 30 i nešto godina – rekao je Pol.

Tvrdi da će na teren izaći samo oni igrači koji osećaju da su potpuno spremni.

Garantujem vam da niko neće izaći na teren a da ne oseća kao da je imao dovoljno vremena da bude spreman – poručio je plejmejker Oklahome.

Zanimljiva odluka: Vlasnik Dalasa ima želju da postane predsednik SAD

Iako se poželeo utakmica, Amerikanac je svestan da je bezbednost svih najvažnija.

– Ako bude postojala opcija da igramo utakmice bez da ugrozimo ičije zdravlje, to je svima cilj. Ne samo da smo mi spremni da se vratimo, već su navijači spremni da gledaju. Ali, svi razumeju da je zdravlje na prvom mestu – izjavio je Kris Pol.

Oklahoma Siti Tander je trenutno petoplasirana ekipa Zapadne konferencije.

OBAVEZNO POGLEDAJTE – Fudbalski kutak iz karantina: EP 1960, Galić, Belorusi i kako kroz izolaciju!

KONAČNO Bertomeu otkrio da li ABA treba da brine za predstavnika u EL!

130 Komentara

    Trebaće im vreme da se vrate u formu.

    odgovornost na nivou uvek bio najrealniji igrac!!

    Prvo zdravlje, pa tek sve ostalo. Nece zaboraviti da igraju kosarku, i brzo ce se vratiti u formu , uopste ne sumnjam u to

    Jedno od pametnijih razmisljanja Krisa,ali tako je oni su u najjacoj ligi ali treba vremana da se spreme kompletno

    Niko nece da zaboravi da igra kosarku tako da ce biti i dalje dobro za gledanje.

    Pa kad primaju tolike pare i ne treba da izadju ako nisu spremni

    Jos malo da se strpimo i bice sve top 😀

    Bice oni spremni, treniraju vec dosta individualno, Lenard ce pocepati

    Tako je 😀

    Profesionalci su to,ne sumnjam da ce se brzo vratiti u formu?

    tesko da ce se odrzati takmicenje do kraja, s obzirom koliko ima zrtava u americi i zarazenih

    Odgovornost prema svom zdravlju i zdravlju drugih ljudi pre svega

    Jasno.Parama sve moze da se kupi sem zdravlja

    Da li ce se uopste zavrsiti sezona ?

    Hoce sigurno samo je pitanje na koji nacin 😀

    Trebace dosta vremena da se vrati sve u normalu

    dobro razmisljanje,zdravlje je najprece

    Ne volim ovog igraca, ali verujem da je glavni u timu i sta kaze da se to slusa, ipak je igracina.

    Pa sad, da on odlucuje o tome i nije…

    Videcemo posle ovoga ko ce da sedi na klupi a ko ce da igra.

    To se bar zna

    Brzo ce se svi uigrati samo da pocne da se igra

    pa tako je pole objasni da niko nece rizikovati povrede i zdravlje zato sto se boze moj uzeleo svet sporta, koga briga za to ako ce ugroziti zdravlje

    Legenda,imace jos on par sezona nadam se bila bi velika steta ako ovo potraje i ne vidimo ga koliko zasluzuje :/

    Svi cekamo nba, ali prioriteti se moraju znati

    Imace oni dovoljno vremena da se spreme

    Polako, jedno po jedno, samo da krenu pa lagano

    Ima vremena.Daleko smo jos od povratka na teren.

    Nije istro trenirati u kuci i na terenu

    Pa naravno, potrebno ce im biti neko vreme da se vrate u formu skroz

    CP legenda ,imace on jos sezona u NBA :))

    Neka ovo prvo stane pa će posle lako

    Samo da prodje ovo i lagano sve ce biti na mestu

    Pa ne samo sto igraci nece igrati ako nisu spremni nego ni klubovi to nece dozvoliti, pa nikome nije u cilju da mu se povredi igrac koga je platio 200 miliona.

    Moraju uslediti pripreme ukoliko se prvenstvo nastavi to je neophodno, i vise nego normalno.

    Svaki dan jedno te isto. Ok, kad prodje sve ovo videcemo vec, naravno da je zdravlje najbitnije.

    Tacno tako

    I sad ne mislim da sede svi skrstenih ruku. Nadje se nacin da telo ostane u formi. Samo posle ovog dosta vise rada.

    Ti odavno nisi spreman…

    Pametan čovek, najzad da cujemo i nekog racionalnog iz NBA lige, nekog ko je prizeman i kapira kakva he stvarno situacija. A ne ostali, posto-poto bi da nastave, makar i na Americkoj Samoi.

    Naravno da je zdravlje na prvom mestu, ne treba zuriti…

    Nece im trebati mnogo da se vrate u staru formu

    Pa profesionalci su to, ali, uigravanje ce im trebati sigurno

    Ljudi su profesionalci, vratice se brzo u formu. Radili su i trenirali tokom cele pauze, to je sigurno.

    Nisu baš svi profesionalci uvek se nađu oni koji se ugoje po desetak kilograma

    Nadam se odlicnim partija po nastavku sezone ,ne samo Kris Pola nego svih u NBA ligi ,mislim da ce nam prirediti sou u nastavku .

    Masina od igraca ,iskreno se nadam da ce igrati jos koju sezonu pogotovo zbog ove trenutne situacije u svetu sporta

    Nece ta sprema da bude bas na tom nivou, ali ljudi su profesionalci. Ne sumnjam da ce biti bas mnoho nespremni.

    Sjajan igrac ,nadam se jos njegovih utakmica

    Tu se slazem sa tobom i lepo je rekao ?

    Samo polako,ima vremena za spektakl..

    Zaravlje na 1.mestu, ostalo ce polako

    Bitno je zdravlje ali je i karijera.

    ma samo da krene

    Zdravlje pre svega ?

    Ma ulenjili su se oni trebace im vremena dok se pokrenu

    Jesu, ali ljudi su profesionalci. Nece to da bude bas kao u takmicarskom delu, ali jbg. Daj samo da krene ?

    Cekati prvo sve da se zavrsi po pitanju korone

    Zanimljiva situacija u kojoj se sport nalazi ,vreme za sport je stalo ali nije za sportiste .Nadam se da ce ovo sto pre proci i da cemo moci da uzivamo u kvalitetnom sportu :))

    Dobrooooo jos jedan clanak u novinama, nista nije rekao a da vec nismo znali .Ovo je mogao da bude bilo koji igrac ali kapiram da je on na zalasku karijere pa vise iscekuje pocetak jer je svestan da nece jos dugo trcati parketom NBA lige ….Veliki igrac, ali ima ih jos kojima vreme istice Carmelo na primer 🙂

    U pravu je, najmanje sto treba igracima opet pauza u slucaju povrede

    Odgovornost je najbitnijaa. Vratice se oni u formu

    Naravno,nisu makar kakvi igraci

    Gruvace jos jace, samo uz vise rada.

    Pa budi spreman. Radi brale a PS nek oladi…

    Ne sumnjam da ce najjaca kosarkaska liga imati propuste sto se svojih igraca tice.

    Svi ce sada da se ulenje. Ja znam sta cu da igram ???

    Ovi momci su sinonim za kosarku,nece izaci na teren ako nemaju sta da pruze

    oni kakvi su razbijaci trebace im vise vremena da se vrate u formu zivotinja razbijaca.

    Nisu blesavi da rizikuju brojne povrede.

    profesionalci su to…

    Pa koliko pratim na netu, skoro svi kući i dalje održavaju samostalne treninge. Ipak su to profesionalci, teško da se ko zapustioza kratko vreme.

    Ma zivotinje su to!

    U NBA ligi kako tece igra tu ce biti zeznuto za njih ako se ne pripreme.

    I to vrlo zeznuto

    I treba da se vrate puni energije, spremni za nove pobede!

    Kako ja volim da gledam NBA to je haos!

    Nece sigurno sedeti tek tako skrstenih ruku bice sve okej

    Definitivno moraju biti spremni inace ce biti dosta povreda na terenu.

    Ne brini za njih,nisu tu gde jesu tek tako.

Postavi odgovor