"NE DAMO GA" Najmlađi strelac u istoriji Barselone ostaje

Hteli su mnogi klubovi da dovedu na pozajmicu Barselonin biser Ansua Fatija, ali su im Katalonci poručili “ne damo ga”.

Naozbiljnija i najupornija je bila Borusija Dortmund koja je u njemu videla zamenu za odlazećeg Džejdona Sanča.

Međutim, Barselona želi da ostavi Fatija u prvom timu i na taj način ubrza njegov razvoj.

Pored toga, talentovani ofanzivac je nedavno potpisao ugovor do 2022. godine uz povećanu otkupnu klauzulu.

Zanimljivo je da je Španac, rođen u Gvineji Bisao, najmlađi strelac u istoriji Barselone.

VERNER ODJAVIO BAJERN „Oni su dobar klub, ali…“

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Sramotni EURO 1984 – jedini je valjao Piksi!

77 Komentara

    Vrlo dobar mladi igrač,drago mi je što ostaje

    Igrac koji me neodoljivo podseća na Govanija Dos Santosa, ali bukvalno skroz, isto tako se njemu predvidjala blistava karijera, talenat neverovatan, novi Messi, pa ispostavi se da nije bas tako. Fati je mozda po mom mišljenju dobio i mnogo rano sansu u Barci, prevashodno zbog kadrovskih problema, ali misljenja sam da je trebao bar jos godinu dana da igra sa svojim vrsnjacima, moze ga ovo pojesti.

    Zrela i ujedno sistematska odluka Narselone da ostavi Fatija u prvom timu i na taj način ubrza njegov razvoj. Ovako i funkcionisu velike ekipe prave svoje igrace od mladih dana.

    Ima talenta i bas je dobro izreklamiran, mislim da mu se smesni odlicna buducnost

    Samo još ako ga puste malo više da igra pa da bude igrač od njega.

    Napokon nesto pametno i od Barselone, ne bi imalo smisla da su se odrekli takvog talenta i potencijala..

    Ocekivano od Barse da nece tako lako odreci nekog klinca koji je u usponu

    Razuman potez.Sve je prosao u Barsi,oni su ga stvorili i tek ce da eksplodira,kada krene da igra redovno.

    Tako je malisa sedi tu nema nige bolje !

    Veca minutaza i mali ce da bude bombaaa, vec je pokazao da zeli da igra i ima talenat

    Bar da ga stave da igra,a ne na klupu, kad vec nece da ga prodaju da se kali negde i igra prvu

    Ne pusta Barca svoju decu tako lako..

    Pa makar Barselona ne mora da zrtvuje mlade igrace,a u njemu su videli ogroman potencijal,vredan rizika,tako da jako dobar potez

    Odlican ce biti fudbaler,samo malo vise da ga bace u vatru

    Mozda neka pozajmica, ali prodaja nikako

    I treba …još dve sezone i biće vrhunski igrač , podseća me na MESSIJA kad je počinjao …ne bih se iznenadio da bude naslednik u Barceloni

    Pametan potez Barse,treba da ga cekaju i da grade tim za buducnost sa njim na celu,ima odlicnog ucitelja u timu(Mesi).

    Msm da bi za Fatija bilo super da predje u Dortmund,tamo se stvaraju pravi mladi igraci koji dobijaju sansu i koji tu sansu iskoriste

    Odlican igrac… u barsi moze mnogo da napreduje

    nisu ludi katalonci…da prodaju mlade talente…moraju mu dati pravu sansu…

    Donsada su se olako odricali dece iz njihove skole, izgleda da se politika promenila.

    Za Fatija Barcelona moze da uzme ogromne pare al za dve godine jer ce biti vrhunski igrac.Nece njega Barcelona da da pre toga.

    Ne brate messi ga gotivi, on je da stop za prodaju

    Odlicno je Barsa odradila posao sa njim,vrlo talentovan Fatija!

    plasim se da ce vecinu vremena provesti na klupi,bolje da su ga pustil da se razvija po drugim klubovima

    Ne smeju da ga prodanu jer mali je potencijal

    Zna Barsa koga treba da zadrzi…

    kakva prodaja,pa nisu ludi,ne bi ga prodao mi za 100 miliona,on je buducnos Barselone

    Sve je to super sto ga ne daju, al dal ce decko dobiti pravu sansu kada se oporavi Suarez,Dembele, spominje se dovodjenje Lautara i plus naravno Mesi i Grizman

    Po mom misljenju igrac nista specijalno. Mozda se u narednim godinama razvije u jednog od najboljih (u Barsi ima priliku), ali za sada nista spec.

    ma kakva pozajmica,on ce igrati sve vise,bice decko drugi Mesi,od sledece sezone milim da ce cak biti i u startnoj postavi

    Moguće veoma, dečko gazi a mnogi kažu da je ništa posebno

    Samo mu fali minutaža ali je dečko super igrač…

    Bolje da su ga pustili negde na pozajmicu, konkurencija je velika a uz to Barsa zeli da dovede Nejmara i Lautara ne vidim prostor za njega da igra a to mu je najpotrebnije sada da se razvije u odlicnog igraca a sedenje na klupi i igre u b timu mu nece pomoci da napreduje.

    Pa naravno da nece da prodaju igraca koji im je koristan,tako jedino mogu da sastave neki dobar tim.

    Pa I nisu ludi znaju oni da je on dobar i da ima potencijala

    Odlicna procena Barse. Odlican igrac, ne dajte ga

    S obzirom da je Dembele stalno povredjen treba da ostane.Za mene vise pokazuje nego onaj promasaj od Grizmana!

    Odličan potencijal, nema potrebe da ga daju

    Samo mu trebaju dati minutazu i bice odlican, jako veliki talenat

    Nisu ludi da ga daju, mali je odlican fudbaler i tek ce biti

    Odlicna mlada nada i potencijal. Volim sto ostaje!

    Fali mu samo bolja minutaza

    Bas tako. Moze biti jos bolji

    Pa kad mali ima potencijala samo tako. Znaju oni zasto ga ne pustaju !

    Sve to stoje ali mogao bih na neku pozajmicu da igra mali konstantno,, opet svidja mi se ovo ne damo ga! ??

    Samo da mali dobije veću minutažu i izrašće on u odličnog igrača sigurno.

    I treba da ga zadrze mali ce tek da przi

    Volim kada timovi zadrze svoje igrace, uprkos odlicnim ponudama

    I ne trebate da ga date to je mlada nada fudbala i sjajan pre svega igrac. Brda ce napraviti fudbalera od njega.

    Decko ima potencijala, a barsa je to prepoznala zato ga i ne pusta.

    Pa da, a najbolje je da bude tu dok je jos mlad..Da bude jos jedno Barcelonino dete pored Mesija

    Verovatno je vanserijski talenat pa ga barsa zato ne daje!!

    Sigurni se Messi zalozio za njega

    Dobro je pa su resili da ga sacuvaju. Vise ce im on vredeti nego drugi nabedjeni igraci

    Dobro je, bila bi im najveca greska da ga puste, sjajan igrac.

    Valjda su se dozvali pameti da ne prodaju sve zvezde

    Za sada su im sigurni Mesi i Fati, sve ostalo je pod zanakom pitanja treba dovesti Neymara XD

    Konacno Barsa da povuce i neki pametan potez. Nece se pokajati jer je ovo mlad talenat, potencijal. Samo mu treba dati priliku da se razigra na terenu i dokaze.

    Ove sezone ovo malo vremena na terenu je pokazao vise od Grizmana i Koutinja zajedno koji su placeni paprerno…

    Mislim da je to dobra investicija za buducnost

    Barsa treba da mu da više minuta i to je to

    Dobro se pokazao nisu ludi da ga daju

    Ubijao bi u Dortmundu, nešto slično kao Sančo

    To je tacno, zato ga i ne da Barsa, zna sta radi.

    Ako neće imati prostora za igru i da se razvija, bolje da ga prodaju

    Barsa je mnogo talenata tako prodala pa su se pokajali, valjda neće i njega

    pa, nece, vidis da ga ne daju..

Postavi odgovor