Hteli su mnogi klubovi da dovedu na pozajmicu Barselonin biser Ansua Fatija, ali su im Katalonci poručili “ne damo ga”.
Naozbiljnija i najupornija je bila Borusija Dortmund koja je u njemu videla zamenu za odlazećeg Džejdona Sanča.
Međutim, Barselona želi da ostavi Fatija u prvom timu i na taj način ubrza njegov razvoj.
Pored toga, talentovani ofanzivac je nedavno potpisao ugovor do 2022. godine uz povećanu otkupnu klauzulu.
Zanimljivo je da je Španac, rođen u Gvineji Bisao, najmlađi strelac u istoriji Barselone.



Zorica
Vrlo dobar mladi igrač,drago mi je što ostaje
Lakidis
Igrac koji me neodoljivo podseća na Govanija Dos Santosa, ali bukvalno skroz, isto tako se njemu predvidjala blistava karijera, talenat neverovatan, novi Messi, pa ispostavi se da nije bas tako. Fati je mozda po mom mišljenju dobio i mnogo rano sansu u Barci, prevashodno zbog kadrovskih problema, ali misljenja sam da je trebao bar jos godinu dana da igra sa svojim vrsnjacima, moze ga ovo pojesti.
Racic
Zrela i ujedno sistematska odluka Narselone da ostavi Fatija u prvom timu i na taj način ubrza njegov razvoj. Ovako i funkcionisu velike ekipe prave svoje igrace od mladih dana.
Marko rema
Ima talenta i bas je dobro izreklamiran, mislim da mu se smesni odlicna buducnost
Scar
Samo još ako ga puste malo više da igra pa da bude igrač od njega.
Todor
Napokon nesto pametno i od Barselone, ne bi imalo smisla da su se odrekli takvog talenta i potencijala..
Steva
Ocekivano od Barse da nece tako lako odreci nekog klinca koji je u usponu
Fića
Razuman potez.Sve je prosao u Barsi,oni su ga stvorili i tek ce da eksplodira,kada krene da igra redovno.
Iva
Njegovo vreme tek dolazi, dobar je
Chupka
Tako je malisa sedi tu nema nige bolje !
Miro
Dečko ima talenta. Povukli su pametan potez.
PAJA
Veca minutaza i mali ce da bude bombaaa, vec je pokazao da zeli da igra i ima talenat
Kiki
Bar da ga stave da igra,a ne na klupu, kad vec nece da ga prodaju da se kali negde i igra prvu
Solo Inter
Ne pusta Barca svoju decu tako lako..
Teo13
Pa makar Barselona ne mora da zrtvuje mlade igrace,a u njemu su videli ogroman potencijal,vredan rizika,tako da jako dobar potez
Danilo
Odlican ce biti fudbaler,samo malo vise da ga bace u vatru
Filip
Mozda neka pozajmica, ali prodaja nikako
Nemanja
I treba …još dve sezone i biće vrhunski igrač , podseća me na MESSIJA kad je počinjao …ne bih se iznenadio da bude naslednik u Barceloni
Coaa93
Ludi su ako ga puste…
Novica
Pametan potez Barse,treba da ga cekaju i da grade tim za buducnost sa njim na celu,ima odlicnog ucitelja u timu(Mesi).
Jakov
Msm da bi za Fatija bilo super da predje u Dortmund,tamo se stvaraju pravi mladi igraci koji dobijaju sansu i koji tu sansu iskoriste
Sava993
Odlican igrac… u barsi moze mnogo da napreduje
janko
nisu ludi katalonci…da prodaju mlade talente…moraju mu dati pravu sansu…
Lazar
Vrhunski talenat je Fati
Durant91
Jel ovo neki novi Krkic?
Garinca
Donsada su se olako odricali dece iz njihove skole, izgleda da se politika promenila.
Orfanela
Za Fatija Barcelona moze da uzme ogromne pare al za dve godine jer ce biti vrhunski igrac.Nece njega Barcelona da da pre toga.
Madona
Ne brate messi ga gotivi, on je da stop za prodaju
BB
Odlicno je Barsa odradila posao sa njim,vrlo talentovan Fatija!
Dekilica
Barsa je mnoge dobre igrače prodala valjda njega neće
Buda77
plasim se da ce vecinu vremena provesti na klupi,bolje da su ga pustil da se razvija po drugim klubovima
Nemanja
Ne smeju da ga prodanu jer mali je potencijal
Tandaramandara666
Zna Barsa koga treba da zadrzi…
nikola
kakva prodaja,pa nisu ludi,ne bi ga prodao mi za 100 miliona,on je buducnos Barselone
Kosta10
Sve je to super sto ga ne daju, al dal ce decko dobiti pravu sansu kada se oporavi Suarez,Dembele, spominje se dovodjenje Lautara i plus naravno Mesi i Grizman
DelijaMomak
Po mom misljenju igrac nista specijalno. Mozda se u narednim godinama razvije u jednog od najboljih (u Barsi ima priliku), ali za sada nista spec.
pavle
ma kakva pozajmica,on ce igrati sve vise,bice decko drugi Mesi,od sledece sezone milim da ce cak biti i u startnoj postavi
Jera
Moguće veoma, dečko gazi a mnogi kažu da je ništa posebno
Ana
Samo mu fali minutaža ali je dečko super igrač…
Soumah
Bolje da su ga pustili negde na pozajmicu, konkurencija je velika a uz to Barsa zeli da dovede Nejmara i Lautara ne vidim prostor za njega da igra a to mu je najpotrebnije sada da se razvije u odlicnog igraca a sedenje na klupi i igre u b timu mu nece pomoci da napreduje.
Milena86
Pa naravno da nece da prodaju igraca koji im je koristan,tako jedino mogu da sastave neki dobar tim.
Nina
Pa I nisu ludi znaju oni da je on dobar i da ima potencijala
Paja
Odlicna procena Barse. Odlican igrac, ne dajte ga
Maras!!!
S obzirom da je Dembele stalno povredjen treba da ostane.Za mene vise pokazuje nego onaj promasaj od Grizmana!
Dunja
Odličan potencijal, nema potrebe da ga daju
savo
Samo mu trebaju dati minutazu i bice odlican, jako veliki talenat
Vuk
Nisu ludi da ga daju, mali je odlican fudbaler i tek ce biti
Mladen
Odlicna mlada nada i potencijal. Volim sto ostaje!
Deki
Fali mu samo bolja minutaza
Boba
Bas tako. Moze biti jos bolji
Momcilo
Pa kad mali ima potencijala samo tako. Znaju oni zasto ga ne pustaju !
Vladana
Sve to stoje ali mogao bih na neku pozajmicu da igra mali konstantno,, opet svidja mi se ovo ne damo ga! ??
Filip
Samo da mali dobije veću minutažu i izrašće on u odličnog igrača sigurno.
Kili
I treba da ga zadrze mali ce tek da przi
Sanja90
Volim kada timovi zadrze svoje igrace, uprkos odlicnim ponudama
Sladjan. I
I ne trebate da ga date to je mlada nada fudbala i sjajan pre svega igrac. Brda ce napraviti fudbalera od njega.
Anonymous
Neka ode na pozajmicu negde
Stefan
Dajte samo vise minuta
Dalibor
Decko ima potencijala, a barsa je to prepoznala zato ga i ne pusta.
Gogisa23
Pa da, a najbolje je da bude tu dok je jos mlad..Da bude jos jedno Barcelonino dete pored Mesija
Dalibor
Verovatno je vanserijski talenat pa ga barsa zato ne daje!!
Sallah89
Sigurni se Messi zalozio za njega
Dostana
Dobro je pa su resili da ga sacuvaju. Vise ce im on vredeti nego drugi nabedjeni igraci
MaraMaki
Dobro je, bila bi im najveca greska da ga puste, sjajan igrac.
Lukas
Valjda su se dozvali pameti da ne prodaju sve zvezde
Cole
Za sada su im sigurni Mesi i Fati, sve ostalo je pod zanakom pitanja treba dovesti Neymara XD
Nikola96
Konacno Barsa da povuce i neki pametan potez. Nece se pokajati jer je ovo mlad talenat, potencijal. Samo mu treba dati priliku da se razigra na terenu i dokaze.
El Matador
Ove sezone ovo malo vremena na terenu je pokazao vise od Grizmana i Koutinja zajedno koji su placeni paprerno…
Gedza
Mislim da je to dobra investicija za buducnost
Džoni
Barsa treba da mu da više minuta i to je to
Darkekralj
Dobro se pokazao nisu ludi da ga daju
Moma
Ubijao bi u Dortmundu, nešto slično kao Sančo
Peca
To je tacno, zato ga i ne da Barsa, zna sta radi.
Igi
Ako neće imati prostora za igru i da se razvija, bolje da ga prodaju
Žare
Pa nisu valjda ludi da ga prodaju
Toza
Barsa je mnogo talenata tako prodala pa su se pokajali, valjda neće i njega
Miske
pa, nece, vidis da ga ne daju..