Mnogo je spekulacija o tome gde će Timo Verner nastaviti dalje karijeru. Iako one nastavljaju da kruže, sigurno je samo da to neće biti Bajern Minhen.
Nemački napadač je odjavio minhenskog giganta.
– Bajern je sjajan klub, tu nema šta. Ali, meni treba izazov u drugoj ligi, a ne samo promena kluba unutar Bundeslige.
Verner će večno biti zahvalan Lajpcigu na ukazanoj šansi.
– Oduvek smo imali međusobno poštovanje i divljenje. Zato sam i izabrao Lajpcig kada sam birao – rekao je Verner.
Pošto je Bajern odjavljen Liverpul ostaje najveći favorit za potpis sjajnog napadača.



Zorica
Došlo vreme za menjanje, dobro će se on snaći bilo gde
Lakidis
Hvalim ti se boze da neki igrač iz Bundeslige odbije i Bajern, mislim da je ovo prvi takav primer, do sada je Bajern kupovao koga je hteo iz Nemačke, a sada se taj trend izgleda menja, bar u slučaju Vernera.
Racic
Timo Verner jasan u izjavi ne zeli vise Bundes ligu, tako da ce po meni definittivno odgovoriti na poziv Liverpoola. Premijer liga i jeste izazov za svakog igraca tu dileme nema.
ferari
Po meni je za njega spanska liga najidealnija. Odlicno bi se uklopio tamo
Todor
Retko koji nemacki fudbaler ne zeli da igra za Bajern, i bas zbog toga ga cenim. Mislim da bi bio odlican igrac za Liverpul, a sad koliko je to ostvarivo, tek cemo videti.
Scar
Pa teško baš u Liverpoolu ali u Engleskoj možda.
Steva
Cudno je to sto Bajern svake godine uzima najbolje igrace iz bundes lige,nije mi jasno kako nisu uzeli Vernera
Chupka
Ima dobar vetar u ledja, gde god ode docekace ga rasirenih ruku ?
Dejan
Za dobrog igraca nema greske
Rastko
Samo naprijed
Rajo
Gdje god da ode zablistace u pravom izdanju
Rajko
Steta jako je dobar igrac
PAJA
Nekada je Bayern uzimao igrace po celoj Nemackoj, nema viseee3
Kiki
Cudi me da je odbio Bayern,videcemo gde ce da nastavi karijeru,dobar igrac gde god da ode bice veliko pojacanje
Solo Inter
Mislim da on ide u Liverpul
Teo13
Nije lako ohladiti Bajern za igrace koji igraju u BUndes ligi ali Liverpul mu mnogo bolja opcija,pa zasto ne preci u Liverpul,ja bi licno pre presao u Liverpul
Miske
i to je u redu, zna sta zeli, pa neka ide za svojim zeljama.. srecno..
Danilo
Ovo se vec zna gde ide, zato ih je i odbio
Filip
Ovaj dolazi na Enfild 🙂
Maxa
Pa i bolja mu je Engleska..
Nemanja
Ja ne znam o cemu se tu piše i šalje kad je dečko na pragu Liverpula i sam je rekao da ima želju da zaigra u ton klubu
Coaa93
Verner u Dortmund, svi lajk… ?
Sava993
Samo da se ne zezne ako ide u liverpul…voleo bih da ga vidim u dortmundu u tandemu sa roisom
Jovo
E tu si se decko zeznuo….
Tajson
Bajern je ok, steta….
Bojka
Nije decko lud, ide na bolje….
Djela
A sto ne bi odbio Bajern video decko da se ne pronalazi tamo
Jakov
Verner je blizu Liverpula,zbog toga ne zeli u Bayern!
Tomica
U Liverpulu mu je mnogo bolje nego u Bajernu
Novica
Pravi odgovor Vernera,Bayern kupi sve najbolje u Nemackoj ligi,drago mi je sto nece moci i Vernera
janko
ne ide se verneru u bajern…mozda zna nesto sto mi ne znamo…
Zeka
Mislim da je njemu Bundes lige preko glave i mislim da je zato i odlucio da odbije Bajern.
Katarina
Bravo, ako ode u Liverpul to ce biti pametan potez jer ipak su oni institucija, a i nije Bajer uvek najbolji izbor za svakog igraca.
Roki
Velika greska momce sto ne zelis u Bajern, shvatices to ali kasno.
Durant91
Covek je presao igricu u bundesligi i normalno je da trazi veci izazov…
Paja
Mogu da razumem ovakvo razmisljanje
Bobi
Bayer hm dobar klub ali lepse partije bi dao u englesku ligu… Tamo se nista ne zna i pravi bi izazov za njega bio…
Orfanela
Verner odlicno pojacanje za Liverpool.Bajern gresi sto ga nece i njima bi znacio.
Orfanela
* Verner gresi sto nece u Bayern tamo bi se bolje pokazao.
Garinca
Konacno da neko iz njihove lige oladi Bavarce, vise su smorili sa kupljenjem kajmaka iz Bundeslige. Sve najbolje pokupise za dzabe ili smesne pare.
BB
Za Leipzig se slazem jeste to lepa prilika za njega. Bayern ce morati traziti adekvatnu zamenu. Ali Liverpool bi bio bum za karijeru,tamo bi se trebao dokazivati,mada bojim se da bi sedeo vise na klupi nego sto bi igrao
Buda77
njegov nacin igre mi nekkako ide vise uz engleze,slazem se sa vecinom da bi se odlcno uklopio u Liverpul ,a sa druge strane i Liverpulu bi dobro dosao
Vukan
Konacno neka informacija iz prve ruke. Nadam se da ces naci sebi pravoo mestoo.
Jaa te vidi u Liverpolu
Peđa
Odlicno je igrao u Bajernu,oni tu gube mnogo. Valjda ce mu naci adekvatnu zamenu
Vladana
Vec ga vidim u dresu Liverpula to je za njega pun pogodak ??
Jovan
Sigurno da zna sta radii. Uvek treba ici na visi nivo,gde god da ode bice odlican
Tandaramandara666
Steta… za Bajern!
jakov
ma pravac Engleska,moze on tamo samo tako,najverovatnije Liverpul,posto se nagadja da ce Sane da ode iz kluba
Lazar
E pa neko i njih da odbije
Nemanja
Konacno da se Bayern ne pojaca od svojih konkurenata
lazar
ocekivalo se da nece u istu ligu,naravno da je Bajern veliki klub,daleko od toga,ali decko zeli izazov u drugoj zemlji
Filip
Ipak liverpul je liverpul, biće odličan za njih siguran sam.
Milena86
Sada ima priliku da izabere ono sto valja,pa bilo bi dobro da lepo razmisli.Mislim da bi mu Liverpul bio sansa.
El Matador
Dobrodosao u Liverpul druze,zeljno te iscekujemo!YOU NEVER WALK ALONE
DelijaMomak
Odlicno ako predje u Livdzu, tamo ce Klop da ga dotera pod konac. Samo da se ne ugusi u mocnom triu Salah, Mane, Firmino. Mada je Mane na izlaznim vratima
Kosta10
Slazem se da je Liverpul za njega al samo ako neko od tog trojica ode!
Vuk
Liverpul bi bio odlicno resenje, samo sto ce onda morati prodati nekog, najverovatnije Mane ode u Real onda
Bojan
Bolji je ovaj od Manea, bice jos bolji u napadu
Sladjan. I
Verner je sjajan igracccc i zasluzuju mnogo bolji klub. Zato ga i liverpul zeli u svojim redovima a i sigurno ce ga i kupiti.
Sanja90
Da li je moguce da je neko odbio Bajern? ? Liverpul bi mu odlicno lego
Maras!!!
Izgleda da postoje i takvi igraci u Nemackoj.A za Liverpul mislim da je to vec dogovoreno i da se samo ceka zvanicna potvrda
SonPen
Mozda i ostane ako mu budu dali ponudu koja sd ne odbija ???
Aleksandra
Slazem se! 🙂
Zika99
Vreme je i bilo da malo promeni klub
B_np
Verivatno ce u Perimjer ligu…al.videcemo
Treš fudbaler
Jao kad bi se nastavilo pa da Lajpcig uzme titulu, igraju lepše od Bajerna
Sale
Evo ti ga prc Bajernu
MaraMaki
Bice sjajno pojacanje gde god da ode, svakako moze otici a jos bolje ako moze i da odabere gde ce.
Fan
Ide taj u Englesku sledeće sezone
Gedza
Pa red je da neko odbije taj Bajern u nemackoj ligi. Cim neki igrac zablista Bayern ga otima
Dragan
Ovo će Bajernu toliko udariti na sujetu da je to strašno
Micko90
Dobro je sto su i sami fudbaleri poceli da daju informacije inace bi i dalje citali nagadjanja
Stefan
Pa naravno, ovako samo slušamo menadžere
Stefan N.
Bayer je veliki klub ne odbija se tek tako mada on sam zna gde bi nastavio karijeru.
Zvrk
Ima taj neki dil sa nekim klubom, a verujem da će u Premijer Ligu
Dalibor
Odigrao je odlicno nemacko prvenstvo, najbolje bi bilo da se oproba u engleskoj, da vidimo kakao ce se snaci tamo.
Aleksa
Decko je za Italiju ili Englesku, nikako Nemacka opet
Crv
Što mi drago što je ispalio Bajern
Jera
Dostaa klubova ga žele, može napraviti odličan izbor
Ljube
Hvala Bogu, pa neće kao i svi u Bajern
Vukić
Dobro bi se on snašao u Dortmundu sa Halandom
Moma
PL je prava liga za njega
Cole
Zacrtao je Liverpul ali mislim da bi bolje prosao u Bajernu
Igi
Top špic za bilo koji klub na svetu
Blaško
Vrhunski špic, ide taj u neki jači klub od Lajpciga sledeće sezone
Žare
Bajern bi bio dobar za njega, šteta što ih je odbio
Niki
Zašto? Dosta se Bajern bahatio
Nina
Dobro bi bilo da proba u Liverpul.
Toza
Pa pametno. Definitivno će u Liverpul.
Markez
Sta ce i dalje u Bundes ligi,treba u Liverpool,to ce biti pravi potez za njega.Neka iskoristi kada ga svi zele sad da izabere najbolje
Dekilica
Slažem se sa tobom za liverpul, to bi bilo odlično