VERNER ODJAVIO BAJERN "Oni su dobar klub, ali..."

Mnogo je spekulacija o tome gde će Timo Verner nastaviti dalje karijeru. Iako one nastavljaju da kruže, sigurno je samo da to neće biti Bajern Minhen.

Nemački napadač je odjavio minhenskog giganta.

– Bajern je sjajan klub, tu nema šta. Ali, meni treba izazov u drugoj ligi, a ne samo promena kluba unutar Bundeslige.

Verner će večno biti zahvalan Lajpcigu na ukazanoj šansi.

– Oduvek smo imali međusobno poštovanje i divljenje. Zato sam i izabrao Lajpcig kada sam birao – rekao je Verner.

Pošto je Bajern odjavljen Liverpul ostaje najveći favorit za potpis sjajnog napadača.

DVA MINUTA KLASE Uživajte u magiji zvanoj Andrea Pirlo (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Sramotni EURO 1984 – jedini je valjao Piksi!

91 Komentara

    Došlo vreme za menjanje, dobro će se on snaći bilo gde

    Hvalim ti se boze da neki igrač iz Bundeslige odbije i Bajern, mislim da je ovo prvi takav primer, do sada je Bajern kupovao koga je hteo iz Nemačke, a sada se taj trend izgleda menja, bar u slučaju Vernera.

    Timo Verner jasan u izjavi ne zeli vise Bundes ligu, tako da ce po meni definittivno odgovoriti na poziv Liverpoola. Premijer liga i jeste izazov za svakog igraca tu dileme nema.

    Po meni je za njega spanska liga najidealnija. Odlicno bi se uklopio tamo

    Retko koji nemacki fudbaler ne zeli da igra za Bajern, i bas zbog toga ga cenim. Mislim da bi bio odlican igrac za Liverpul, a sad koliko je to ostvarivo, tek cemo videti.

    Pa teško baš u Liverpoolu ali u Engleskoj možda.

    Cudno je to sto Bajern svake godine uzima najbolje igrace iz bundes lige,nije mi jasno kako nisu uzeli Vernera

    Ima dobar vetar u ledja, gde god ode docekace ga rasirenih ruku ?

    Nekada je Bayern uzimao igrace po celoj Nemackoj, nema viseee3

    Cudi me da je odbio Bayern,videcemo gde ce da nastavi karijeru,dobar igrac gde god da ode bice veliko pojacanje

    Nije lako ohladiti Bajern za igrace koji igraju u BUndes ligi ali Liverpul mu mnogo bolja opcija,pa zasto ne preci u Liverpul,ja bi licno pre presao u Liverpul

    Ovo se vec zna gde ide, zato ih je i odbio

    Ja ne znam o cemu se tu piše i šalje kad je dečko na pragu Liverpula i sam je rekao da ima želju da zaigra u ton klubu

    Samo da se ne zezne ako ide u liverpul…voleo bih da ga vidim u dortmundu u tandemu sa roisom

    A sto ne bi odbio Bajern video decko da se ne pronalazi tamo

    Verner je blizu Liverpula,zbog toga ne zeli u Bayern!

    U Liverpulu mu je mnogo bolje nego u Bajernu

    Pravi odgovor Vernera,Bayern kupi sve najbolje u Nemackoj ligi,drago mi je sto nece moci i Vernera

    ne ide se verneru u bajern…mozda zna nesto sto mi ne znamo…

    Mislim da je njemu Bundes lige preko glave i mislim da je zato i odlucio da odbije Bajern.

    Bravo, ako ode u Liverpul to ce biti pametan potez jer ipak su oni institucija, a i nije Bajer uvek najbolji izbor za svakog igraca.

    Velika greska momce sto ne zelis u Bajern, shvatices to ali kasno.

    Covek je presao igricu u bundesligi i normalno je da trazi veci izazov…

    Bayer hm dobar klub ali lepse partije bi dao u englesku ligu… Tamo se nista ne zna i pravi bi izazov za njega bio…

    Verner odlicno pojacanje za Liverpool.Bajern gresi sto ga nece i njima bi znacio.

    * Verner gresi sto nece u Bayern tamo bi se bolje pokazao.

    Konacno da neko iz njihove lige oladi Bavarce, vise su smorili sa kupljenjem kajmaka iz Bundeslige. Sve najbolje pokupise za dzabe ili smesne pare.

    Za Leipzig se slazem jeste to lepa prilika za njega. Bayern ce morati traziti adekvatnu zamenu. Ali Liverpool bi bio bum za karijeru,tamo bi se trebao dokazivati,mada bojim se da bi sedeo vise na klupi nego sto bi igrao

    njegov nacin igre mi nekkako ide vise uz engleze,slazem se sa vecinom da bi se odlcno uklopio u Liverpul ,a sa druge strane i Liverpulu bi dobro dosao

    Konacno neka informacija iz prve ruke. Nadam se da ces naci sebi pravoo mestoo.
    Jaa te vidi u Liverpolu

    Odlicno je igrao u Bajernu,oni tu gube mnogo. Valjda ce mu naci adekvatnu zamenu

    Vec ga vidim u dresu Liverpula to je za njega pun pogodak ??

    Sigurno da zna sta radii. Uvek treba ici na visi nivo,gde god da ode bice odlican

    ma pravac Engleska,moze on tamo samo tako,najverovatnije Liverpul,posto se nagadja da ce Sane da ode iz kluba

    E pa neko i njih da odbije

    Konacno da se Bayern ne pojaca od svojih konkurenata

    ocekivalo se da nece u istu ligu,naravno da je Bajern veliki klub,daleko od toga,ali decko zeli izazov u drugoj zemlji

    Ipak liverpul je liverpul, biće odličan za njih siguran sam.

    Sada ima priliku da izabere ono sto valja,pa bilo bi dobro da lepo razmisli.Mislim da bi mu Liverpul bio sansa.

    Odlicno ako predje u Livdzu, tamo ce Klop da ga dotera pod konac. Samo da se ne ugusi u mocnom triu Salah, Mane, Firmino. Mada je Mane na izlaznim vratima

    Slazem se da je Liverpul za njega al samo ako neko od tog trojica ode!

    Liverpul bi bio odlicno resenje, samo sto ce onda morati prodati nekog, najverovatnije Mane ode u Real onda

    Bolji je ovaj od Manea, bice jos bolji u napadu

    Verner je sjajan igracccc i zasluzuju mnogo bolji klub. Zato ga i liverpul zeli u svojim redovima a i sigurno ce ga i kupiti.

    Da li je moguce da je neko odbio Bajern? ? Liverpul bi mu odlicno lego

    Izgleda da postoje i takvi igraci u Nemackoj.A za Liverpul mislim da je to vec dogovoreno i da se samo ceka zvanicna potvrda

    Mozda i ostane ako mu budu dali ponudu koja sd ne odbija ???

    Slazem se! 🙂

    Vreme je i bilo da malo promeni klub

    Verivatno ce u Perimjer ligu…al.videcemo

    Jao kad bi se nastavilo pa da Lajpcig uzme titulu, igraju lepše od Bajerna

    Bice sjajno pojacanje gde god da ode, svakako moze otici a jos bolje ako moze i da odabere gde ce.

    Pa red je da neko odbije taj Bajern u nemackoj ligi. Cim neki igrac zablista Bayern ga otima

    Ovo će Bajernu toliko udariti na sujetu da je to strašno

    Dobro je sto su i sami fudbaleri poceli da daju informacije inace bi i dalje citali nagadjanja

    Pa naravno, ovako samo slušamo menadžere

    Bayer je veliki klub ne odbija se tek tako mada on sam zna gde bi nastavio karijeru.

    Ima taj neki dil sa nekim klubom, a verujem da će u Premijer Ligu

    Odigrao je odlicno nemacko prvenstvo, najbolje bi bilo da se oproba u engleskoj, da vidimo kakao ce se snaci tamo.

    Decko je za Italiju ili Englesku, nikako Nemacka opet

    Što mi drago što je ispalio Bajern

    Hvala Bogu, pa neće kao i svi u Bajern

    Dobro bi se on snašao u Dortmundu sa Halandom

    PL je prava liga za njega

    Zacrtao je Liverpul ali mislim da bi bolje prosao u Bajernu

    Top špic za bilo koji klub na svetu

    Vrhunski špic, ide taj u neki jači klub od Lajpciga sledeće sezone

    Bajern bi bio dobar za njega, šteta što ih je odbio

    Zašto? Dosta se Bajern bahatio

    Dobro bi bilo da proba u Liverpul.

    Pa pametno. Definitivno će u Liverpul.

    Sta ce i dalje u Bundes ligi,treba u Liverpool,to ce biti pravi potez za njega.Neka iskoristi kada ga svi zele sad da izabere najbolje

    Slažem se sa tobom za liverpul, to bi bilo odlično

Postavi odgovor