Almiron heroj Njukasla (VIDEO)

Fudbaleri Njukasla dočekali su na svom terenu Vulverhempton, u okviru 27. kola engleske Premijer lige, slavio je domaćin rezultatom 2:1.

Važan trijumf za “Svrake”, koje su u 26. minutu došle u vođstvo golom Aleksandera Isaka, na asistenciju Kijerana Trpijea.

To je bio rezultat prvog dela igre, a u nastavku su gosti uspeli da dođu do izjednačenja u 70. minutu preko Hvong Hi Čana.

Smešio se peti kiks u nizu za Njukasl, ali je onda na scenu stupio rezervista Migel Almiron koji je u 79. minutu iskoristio dodavanje Džozefa Viloka i svojim 11. golom u sezoni doneo pobedu svom timu.

Posle ovog trijumfa “Svrake” su pete na tabeli sa 44 boda, dok su “Vukovi” 13. sa 27 bodova na svom kontu.