ROBEN OTKRIO: Bajern me je zvao da se vratim iz penzije

Nekadašnji holandski fudbaler Arjen Roben otkrio je da je malo nedostajalo da se vrati u Bajern Minhen.

Podsećamo, Roben je prošlog leta završio sjajnu igračku karijeru.

Sada je istakao da je bio blizu povratka iz penzije.

Naime, Bajern je zbog povreda Serža Gnabrija i Kingslija Komana imao problem sa krilnim napadačima.

Roben je dobio poziv kluba.

Pozvali su me da se vratim. Hteo sam, ali sam na kraju odlučio da to ne uradim – izjavio je Roben za “BILD”.

Roben je dres Bavaraca nosio od 2009. do 2019. godine.

Odigrao je 201 utakmicu i postigao 99 golova.

Derbi Liverpula i Evertona se (ipak) igra na dobro poznatom mestu

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Sportske priče – Pre 19 godina Atletiko je lansirao Toresa!

18 Komentara

    Pa bas bi neozbiljno bilo da se Roben zbog kadrovskih problema koje je Bayern imao u jednom trenutku vrati iz penzije!? Pa ni sam Roben dok je bio u top kondiciji nije izbegavao povrede, sta bo tek bilo da se vratio iz penzije?!

    Valjda vam je doneo toliko toga da je apsolutno glupo sto ga zovete nazat, a klub kao Bajern mora da ima neku drugu altenranstivu

    Mnogo bi im pomogao ali nazalost niko nije vecan…

    Pametno kad se povučeš povukao si se i to je to. Glupo je da se povlačiš po 100 puta.

    Njega i Riberija bi svaki klub zeleo iz penzije vratiti haha 😂 Jednostavno legende

    koja je fora s pozivanjem fudbalera da se vrate iz penzije pored toliko mladih talentovanih igraca?

    To su po meni gluposti ,ima boljih igrača trenutno i nije on više mlad pa da moze pružiti kao pre partije

    Ko zna za sto je to dobro sto se nisi vratio. Bolje ti je sto si ostao u penziji

    Na sta bi to ličilo nakon godinu dana pauze…

    Ko zna, steta pa necemo saznati

    Legenda, nije hteo sa maže oči drugima i skroz iskren, ako misli da nije više to to, nema dalje.

    Imao on dosta godina, naravno da nije hteo da se vrati jer je prvo ispao iz takmicarskog ritma i ne bi zeleo da upropasti odlicnu karijeru

    Roben je odlican igrac,pruzao je dobre partije u Bayernu…mislim da bi i u ovakvom stanju pomogao Bayernu.

    ma pametno,ako si vec resio da batalis fudbal cemu onda vracanje,i ko zna dali bi igrao uopste,da se vratis i sedis na klupu

Postavi odgovor