Nekadašnji holandski fudbaler Arjen Roben otkrio je da je malo nedostajalo da se vrati u Bajern Minhen.
Podsećamo, Roben je prošlog leta završio sjajnu igračku karijeru.
Sada je istakao da je bio blizu povratka iz penzije.
Naime, Bajern je zbog povreda Serža Gnabrija i Kingslija Komana imao problem sa krilnim napadačima.
Roben je dobio poziv kluba.
– Pozvali su me da se vratim. Hteo sam, ali sam na kraju odlučio da to ne uradim – izjavio je Roben za “BILD”.
Roben je dres Bavaraca nosio od 2009. do 2019. godine.
Odigrao je 201 utakmicu i postigao 99 golova.



Diarra
Pa bas bi neozbiljno bilo da se Roben zbog kadrovskih problema koje je Bayern imao u jednom trenutku vrati iz penzije!? Pa ni sam Roben dok je bio u top kondiciji nije izbegavao povrede, sta bo tek bilo da se vratio iz penzije?!
Nikola
Valjda vam je doneo toliko toga da je apsolutno glupo sto ga zovete nazat, a klub kao Bajern mora da ima neku drugu altenranstivu
Mina
Mnogo bi im pomogao ali nazalost niko nije vecan…
Scar
Pametno kad se povučeš povukao si se i to je to. Glupo je da se povlačiš po 100 puta.
filippK
Njega i Riberija bi svaki klub zeleo iz penzije vratiti haha 😂 Jednostavno legende
Tasa
Penzija! Na mladjima svet ostaje!
Marko
On je odlican igrac, bilo bi zanimljivo videti ga ponovo u Bajernu
Leopold
Bilo bi zanimljivo da se vratio, ko zna kako bi sada igrao Bajern
zizi
koja je fora s pozivanjem fudbalera da se vrate iz penzije pored toliko mladih talentovanih igraca?
Masa
Jedan je Roben,to i u Bayernu znaju
Nemanja
To su po meni gluposti ,ima boljih igrača trenutno i nije on više mlad pa da moze pružiti kao pre partije
Rade Vulic
Ko zna za sto je to dobro sto se nisi vratio. Bolje ti je sto si ostao u penziji
M
Na sta bi to ličilo nakon godinu dana pauze…
Dusan
Ko zna, steta pa necemo saznati
Pavlovic
Legenda, nije hteo sa maže oči drugima i skroz iskren, ako misli da nije više to to, nema dalje.
Bozo Pub
Imao on dosta godina, naravno da nije hteo da se vrati jer je prvo ispao iz takmicarskog ritma i ne bi zeleo da upropasti odlicnu karijeru
Flaki
Roben je odlican igrac,pruzao je dobre partije u Bayernu…mislim da bi i u ovakvom stanju pomogao Bayernu.
pavle
ma pametno,ako si vec resio da batalis fudbal cemu onda vracanje,i ko zna dali bi igrao uopste,da se vratis i sedis na klupu