Selta šokirala Atletiko u 90. minutu!

Imao je Atletiko Madrid sve u svojim rukama do 90. minuta utakmice sa Seltom. Međutim, baš tada tim iz Viga je došao do izjednačenja i šokirao domaćina – 2:2.

Nije tako dobro počeo meč po fudbalere Dijega Simeonea koji su bili u rezultatskom zaostatku od 13. minuta kada je Santi Mina odlično iskoristio centaršut Uga Malja.

Bio je to još jedan dokaz u prilog teoriji koliko Selta igra bolje od dolaska na kormilo argentinskog stručnjaka Eduarda Kudeta.

Pred sam kraj poluvremena se ukazao Suarez koji je materijalizovao vrlo ubitačnu traniziciju saigrača koji su očitali lekciju Selti i tako je Urugvajac umnogome olakšao govor Dijegu Simeoneu na poluvremenu.

Nije prošlo ni pet minuta od nastavka igre, a Suarez je opet zatresao mrežu. Ovoga puta je spremno dočekao centaršut Renana Lodija sa leve strane i smestio loptu u padu u gol.

Kako to obično biva sa Simeoneom, Atletiko je zatvorio sve prilaze golu što je i funkcionisalo sve do pomenutog 90. minuta.

Tada je Fakundo Fereira odlično iskoristio centaršut sa desne strane i samo se poklonio ispred Oblaka za remi i potpuni šok na licima igrača Atletika…

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Otkriven FIFA21 tim poznatog fudbalera Vest Hema

OBAVEZNO POGLEDAJTE: DARKO PANČEV | Priče iz kraja #22

9 Komentara

    Mora jednom i taj atletiko da kiksne.Ovo ce prvenstvo uciniti zanimljivijim.Mislim da definitivno ulazimo u zanimljiv sampionat

    Kad se izmene svi timovi i na kraju tabela totalno neocekivanih.

    Sve u svemu jedna jako interesantna i uzbudljiva utakmica….Zanimljiva su uvek iznenadjenja na koje ne racunamo…I to bas na kraju!!!!!

    Uvek bude pred kraj,sto napravi totalni preokret u svemu.

    Selta je uvek neugodan protivnik pogotovo na svom stadionu ali su sinoć pokazali na gostovanju da mogu da se nose i sa prvoplasiranom ekipom na tabeli.

    I pored ovog kiksa ostajaju lagano titulu,Real i Barsa su u teskom kanalu!

    Los Suareza bio Barsi aa pa ga se otarasili!Kako reseta majstor,koliko mi je drago zbog njega!

    Zbog korone ostali su bet nekih igraca, zato nisu mogli ni doci do pobede. Ali opet i ovo je bitan bod za Atletiko

    *bez

Postavi odgovor