MILIONSKA PONUDA NA MARAKANI Olimpijakos hoće Pantovića

Ima Crvena zvezda pregršt talentovanih fudbalera, a na adresu kluba sa stadiona “Rajko Mitić” stigla je ponuda za jednog takvog.

Radi se o Milošu Pantoviću za koga je, prema pisanju grčkih medija, zainteresovan Olimpijakos.

Krilni napadač je potvrdio talenat sjajnim partijama u Ligi šampiona za mlade gde je upravo Olimpijakosu dao gol.

Tim iz Pireja je navodno na adresu Crvene zvezde već poslao ponudu vrednu 1.500.000. evra.

To je skoro duplo više od onoga što je Zvezda nedavno odbila od Benfike (800.000. evra).

Grčki mediji prenose da Olimpijakos mora da požuri pošto je za Pantovića zainteresovan u Vest Hem koji svakako ima veću finansijsku moć.

Sigurno je samo da će Zvezda profitirati od nadmetanja evropskih klubova za talentovanog Pantovića…

VRHUNSKI USLOVI Ter Štegen produžava ugovor sa Barselonom!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbaler postigao prvi gol u 11 godina dugoj karijeri | ČUDO U NEMAČKOJ

22 Komentara

    Ovo je maksimum od Grka, i kod njih je kriza…

    Znaci u najavi novi Filip Djuricic ili Veljko Simić! Verovatno ce to dvojac Terza-Mrkela prihvatiti, a dovesce nekog novog Garciu, Tomanea! Jer je tu masni procenat!

    Krenula rasprodaja!! Srecno svima koji odu u nastavku karijere

    Bilo bi lepo da neko ode e Evropu,a ne samo na bliski nam istok….

    Steta ako ode, al, ako vec ide mogu da uzmu vece pare za njega

    Ovo je smešna ponuda i dokle god ovakve ponude ne busemo tretirali kao smešne i uvredljive od našeg fudbala neće biti ništa.

    Ne treba ga prodavati,pruziti sansu u nasem prvom timu

    Najbolje bi bilo da ga zadrze, ali svi znamo da ce ipak uzeti pare, samo da sacekaju i ostale ponude 😑

    Bilo bi mi žao da ide iz Zvezde,ali na zalost sve se svodi na pare

    Mnogi su zainteresovani za Pantovića,videćemo šta će biti

    Znajući naše odma će ga prodati ,moze on mnogo bolje dase naplati sko budu imali strpljenja malo

    Ovaj decko ima potencijala.da smo pametni da ga zadrzimo pa.prodamo.za mnogo vece pare

    Prodace ga oni sad

    sigurno ne ocekujem od Zvezde da kaze ne,a daju preko milion,samo da se uzmu neke pare,a nema veze sto ce decko za koju godinu vredeti mozda 5 puta vise,to je nas fudbal

    upravo htedoh da napisem, nazalost kad nam je takvo stanje u sportu

    Prodace ga, svi hoce da se docepaju nekog novca

    ma naravno,jos se nije ni ispilio,i odma ga prodaj,cim vide cifru od milion ipo dace ga samo tako Terza i lopovi

    Po mom misljenju ipak je rec o mladom igracu bolje je da ode u Olimpijakos gde bi mogao jos vise da napreduje, plasim se da ce u Vest Hemu sedeti na klupi

    Sacekace nasi jos neku ponudu.. West Ham je sledeci da iznese ponudu, a sigurno ce biti dobra ponuda koju nasi nece odbiti. Bolje za Pantovica da ode, ovde nema para a ni karijere

    U svakom slucaju Olipijakos je ponudio dobru ponudu za njega, ne znam da li ce Vest Hem ponuditi vecu

    Mislim da je bolje da sacekaju jos bolju ponudu jer ce on tek pokazati sta zna

Postavi odgovor