Ima Crvena zvezda pregršt talentovanih fudbalera, a na adresu kluba sa stadiona “Rajko Mitić” stigla je ponuda za jednog takvog.
Radi se o Milošu Pantoviću za koga je, prema pisanju grčkih medija, zainteresovan Olimpijakos.
Krilni napadač je potvrdio talenat sjajnim partijama u Ligi šampiona za mlade gde je upravo Olimpijakosu dao gol.
Tim iz Pireja je navodno na adresu Crvene zvezde već poslao ponudu vrednu 1.500.000. evra.
To je skoro duplo više od onoga što je Zvezda nedavno odbila od Benfike (800.000. evra).
Grčki mediji prenose da Olimpijakos mora da požuri pošto je za Pantovića zainteresovan u Vest Hem koji svakako ima veću finansijsku moć.
Sigurno je samo da će Zvezda profitirati od nadmetanja evropskih klubova za talentovanog Pantovića…
VRHUNSKI USLOVI Ter Štegen produžava ugovor sa Barselonom!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbaler postigao prvi gol u 11 godina dugoj karijeri | ČUDO U NEMAČKOJ



Sandra
Ovo je maksimum od Grka, i kod njih je kriza…
Juca
Znaci u najavi novi Filip Djuricic ili Veljko Simić! Verovatno ce to dvojac Terza-Mrkela prihvatiti, a dovesce nekog novog Garciu, Tomanea! Jer je tu masni procenat!
filippK
Krenula rasprodaja!! Srecno svima koji odu u nastavku karijere
Peca
Bilo bi lepo da neko ode e Evropu,a ne samo na bliski nam istok….
Nikola
Steta ako ode, al, ako vec ide mogu da uzmu vece pare za njega
Scar
Ovo je smešna ponuda i dokle god ovakve ponude ne busemo tretirali kao smešne i uvredljive od našeg fudbala neće biti ništa.
Viki
Otici ce on iz zvezde
Masa
Ne treba ga prodavati,pruziti sansu u nasem prvom timu
Kica91
Najbolje bi bilo da ga zadrze, ali svi znamo da ce ipak uzeti pare, samo da sacekaju i ostale ponude 😑
Mića3
Bilo bi mi žao da ide iz Zvezde,ali na zalost sve se svodi na pare
Zorica
Mnogi su zainteresovani za Pantovića,videćemo šta će biti
Nemanja
Znajući naše odma će ga prodati ,moze on mnogo bolje dase naplati sko budu imali strpljenja malo
Kiki
Ovaj decko ima potencijala.da smo pametni da ga zadrzimo pa.prodamo.za mnogo vece pare
Tina
Prodace ga oni sad
jakov
sigurno ne ocekujem od Zvezde da kaze ne,a daju preko milion,samo da se uzmu neke pare,a nema veze sto ce decko za koju godinu vredeti mozda 5 puta vise,to je nas fudbal
zizi
upravo htedoh da napisem, nazalost kad nam je takvo stanje u sportu
Lidija
Prodace ga, svi hoce da se docepaju nekog novca
nikola
ma naravno,jos se nije ni ispilio,i odma ga prodaj,cim vide cifru od milion ipo dace ga samo tako Terza i lopovi
Goran 22
Po mom misljenju ipak je rec o mladom igracu bolje je da ode u Olimpijakos gde bi mogao jos vise da napreduje, plasim se da ce u Vest Hemu sedeti na klupi
Anci
Sacekace nasi jos neku ponudu.. West Ham je sledeci da iznese ponudu, a sigurno ce biti dobra ponuda koju nasi nece odbiti. Bolje za Pantovica da ode, ovde nema para a ni karijere
Rade Vulic
U svakom slucaju Olipijakos je ponudio dobru ponudu za njega, ne znam da li ce Vest Hem ponuditi vecu
Mara457
Mislim da je bolje da sacekaju jos bolju ponudu jer ce on tek pokazati sta zna