BIO IM JE PONUĐEN, ALI... "Nikada nismo ni hteli Ninkovića"

Još od kraja prošle sezone Nikola Ninković je želeo da napusti Askoli kako bi otišao stepenicu više i zaigrao u Seriji A. Kao zainteresovana se spominjala Verona, ali je to sada – demantovano.

Italijanski klub je poznat po tome što je idealna sredina da talentovanim igračima da pravu šansu i afirmiše ih na velikoj pozornici.

Tako nešto je napravljeno transferima Maraša Kumbale u Romu, Amira Rahmanija u Napoli i Sofijana Amarbata u Fiorentinu. Svi oni su doneli Veroni oko 50.000.000 evra!

Lepo je zvučala ideja da tim putem krene i bivši fudbaler Partizana koji je bio ponuđen Veroni, ali ga ona nije htela.

– Nikada nismo tražili Ninkovića. Njegov agent ga je ponudio nama, u predloženoj zameni za Pućarelija, ali mi smo to odbili. Jednostavno, Ninković nije tip igrača koji nam je potreban, uz svo poštovanje njegovih kvaliteta – istakao je Đorđo de Đorđis, tehnički direktor Verone.

Kako je Ninković bojkotovao početak priprema i start sezone u Askoliju, pitanje je kakav ga sad status čeka u klubu…

PORUKA IZ FIORENTINE: Prodaćemo Milenkovića!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: BUBAMARA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #20

9 Komentara

    Svi koji iz Partizana odu negde do kraja karijere nose to prokleto breme

    0cajan igrac, nije vise on za ozbiljan fudbal

    Pored Natha Dzigi im nije bio potreban.

    Nisu hteli da ga vrate jer znaju da nije promenio neke stvari u svom zivotu.

    Ponadao se da ce ga uzeti Verona pa se malo zeznuo

    Kakav ludak, sad nek se snalazi kako zna i ume. Ne verujem da Askoli preci preko ovoga tek tako

    Nije ni bilo sanse da ode u Veronu… Treba jos da popravi igru

    Bas je propao,njegova karijera ide nizbrdo samo

Postavi odgovor