RUSI NEĆE DA NASTAVLJAJU SA FUDBALOM Protiv čak 12 klubova!

Budi se polako fudbal u većini evropskih zemalja, ali ruski klubovi nisu zainteresovani za nastavak šampionata.

Naime, 12. maja će biti održana sednica Fudbalskog saveza sa predstavnicima klubova oko nastavka lige.

Međutim, prema informacijama ruskih medija čak 12 klubova će odbiti opciju nastavka.

lopta getty
Sastanak o budućnosti ruske lige biće održan 12. maja (FOTO: George Salpigtidis/Getty Images)

Da se fudbal dalje igra interesovanje su pokazali Zenit, Rostov, Krasnodar i CSKA Moskva.

Ukoliko se sezona ne nastavi najrealniji scenario je da se Zenit proglasi šampionom pošto ima devet bodova više od Lokomotive.

Problem bi nastao što bi se onda liga najverovatnije proširila i ne bi bilo ispadanja.

Upravo to najviše smeta predstavnicima četiri ekipe koje su za nastavak šampionata.

APEL IGRAČA EIBARA: Tražimo garancije da se vratimo na teren

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 05 | Borota i Močibob prisećaju se Evropskog prvenstva 1992!

53 Komentara

    Realno bilo bi bolje da se ne nastavlja. Kod njih je baš žestoko.

    Razumem ih,ne trebaju da zure,najbitnije je da se svi prvo oporave pa se tek onda moze nastaviti liga

    Iskreno ja sam i sumnjao da moze doci do nastavka lige u Rusiji, najpre zbog cvrste discipline politike u toj zemlji.

    Kako to sad rusi najracionalniji, a široka duša i sl. Došla korona i opametila ih.

    Normalno, nisu Rusi ludi, Putin lepo rekao: ili karantin ili zatvor, birajte. 😀

    E sta su ti rusi oni to rese u korenu

    Znači još jedan prekid prvenstva u najavi

    U Rusiji tek sad krece veci napad virusa, ovo je razumljivo

    Sankcionisati!! Svi pocinju oni se prave pametni,testovi,ako su svi negativni,terajjjj,igrajjj

    Naravno da ne zele kada nisu sigurni .

    Lako je njima kad sve klubove drze milijarderi 🙂

    A ove ev opske kao ne drže, šta?

    Znaci to pokazuje koliko su oni spremni da izgube novac. Prosto ga verovatno imaju na pretek i boli ih uvo.

    Rusi ludi kao i uvek hahaha najjaca braca haha

    Najpravednije bi bilo prema svim klubovima da se liga nastavi…

    Nesto mi i ovo deluje kao jos jedno nagadjanje u nizu. Verujem da ce nastaviti u junu

    Kod njih je sad najkriticnije stanje na udaru su epidemije

    Ma ja ne verujem u ovo,oni su uvek hteli da igraju pa bilo sta bilo!:)

    Klubovi i igraci se sve vise protive nastavku sampionata,ne samo u Rusiji,nego u mnogim drzavama.

    Dok se ne smiri situacija sa pandemiom, ne moze da se ocekuje da ce klubovi biti za to da se vrate na teren

    Mozda se i ova odluka promeni, ali ne verujem.. Kod njih je virus u jeku, bilo bi strasno neodgovorno da se fudbaleri izlazu riziku.

    Pa kod njih je sada najveca epidemija nema sanse

    Zbog ne bezbednosne situacije ne verujem.da ce nastaviti sa sezonom. Mada bi Zenit bio te bio prvi kod njih mislim da je zasluzeno da se proglasi pobednik i da se okrenu sledecoj sezoni

    Nezgodno je sto ce mnoge manje klubove pogoditi ako se ne nastavi i mogli bi lako da se ugase

    Igraće se i u Rusiji.. Svaki dan menjaju odluke..

    Prosirenje lige nije samo problem Rusa,upropastise krasan sport za samo dva meseca

    Mozda i nece, ne prosiriju oni format na deset klubova vec samo na dva koji vise manje nista nece bitno uticati

    Kod njih je tek krenula korona udarno tako da razumem trenutno misljenje klubova

    Bylo by stydno ne prodolzhat’ igrat’…

    Pa kod njih je situacija i dalje losa,tako da je i ocekivano ovako nesto.

    Ovo je razumljivo jer u Rusiji nije stanje za zezanje

    Mozda je i bolje da ne igraju,karantin votka ko zna kakva forma

    Ja sam mislio da braca Rusi igraju i dok bombe padaju

    Ako ovo usvoje mnogi ce klubovi da se ugase

    Najbolje resenje je da se ne nastavi, jer kvalitet fudbala ne bi bio isti a i dalje postoji rizik od virusa.

    Dal je moguce da ludi Rusi nece da igraju

    Dok se u drugim zemljama jedva cekaju takmicenja u Rusiji neslaganja…Ko zna da li ce tu uopste i doci do nastavka sezone…Zenit ce uzeti titulu i cao.

    Ne verujem da ce se nastaviti takmicenje kod njih. Bice proglaseni pobednici i cao

    Pa mozda i opravdano
    U Rusiji je tek sad lose stanje
    Ipak je zdravlje na prvom mestu

    Situacija isto losa u spaniji npr, a oni bi da nastave takmicenje..ne znam sta je sa rusima…

    Mada ako se nastave Spanci, Englezi, Nemci i Italijani kome ce nedostajati Rusi za gledanje, igranje i navijanje

    Najveci su pokazali interesovanje, jer uvidjaju da treba da se igra, ove ostalo kao da ne zanima, ne razumem…

    u rusiji je jos uvek teska situacija,razumljivo da ne zele da se izlazu riziku,nista strasno ako se sezona ne zavrsi

Postavi odgovor