Došao je Tod Boli nedavno u Čelsi i kao svaki Amerikanac želeo da donese nešto novo u evropski fudbal što se mnogima nije dopalo. Pre svega Jirgenu Klopu.
Trener Liverpula je ismejao ideju vlasnika Čelsija koji je predložio da se u Premijer ligu uvede Ol-star utakmica nalik na one u košarci, hokeju, bejzbolu…
– Mislim da bi lako mogli da imate Ol-star utakmicu između severa i juga i to bi moglo da donese finansijsku korist za celu Premijer ligu – rekao je tada Boli.
Međutim, Klopu se to ništa ne dopada. Utakmica je ionako previše, raspored je prilično gust i umesto nove atrakcije bolje je da se fudbaleri odmaraju.
– Nije stidljiv, ne čeka dugo. Nisam siguran da ljudi žele da vide igrače Mančester junajteda, Liverpula, Mančester sitija, Evertona zajedno. To nije reprezentacija! Da li on želi da dovede Harlem Globtroterse (košarkaški akrobatski tim) da igraju protiv fudbalskog tima – rekao je Klop.
I čini se ubo poentu. Teško će u evropskom fudbalu da se prime takve ideje. Setimo se samo kako je prošao pokušaj da se napravi Superliga…
OSTOJA IMA PLAN: Mijailović na klupu Partizana vraća Marka Nikolića, a evo ko će biti novi direktor!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: IGRAJ ZA KATAR – MERIDIAN DODELIO PETU KARTU ZA SVETSKO!



vukasin
E Klop je rekao sve što mi iz evrope mislimo o toj ideji
nikola
Zadrti tupavi nabeđeni amerikanac, umisli što je milioner da može sa ovakvim idejama u Evropu
mina
Danima će se sprdati na njegov račun zbog ideje koju je izneo
sonja
Ideja jeste smesna,ali Ameri sa parama svakakve gluposti mogu da naprave!!!!