Mitrović krvavog nosa i bez broja na dresu razbija Kristal Palas! (VIDEO)

Srpski napadač Aleksandar Mitrović nastavio je da rešeta mreže u Premijer ligi!

Nakon odrađene suspenzije Mitrović je pogodio protiv Sautemptona u prošlom kolu, a seriju je nastavio i protiv Kristal Palasa golom sa bele tačke u smiraj prvog poluvremena.

Kristal Palas je u 34. minutu poveo preko Eduarda, dok je Fulam u 5. minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena izjednačio na 1:1.

Bio je ovo Mitrovićev 13. gol u sezoni, a brojka bi bila verovatno daleko veća da nije bilo suspenzije od čak osam mečeva…

Inače ono što je posebno na ovom duelu je i činjenica da je Joahim Andersen, defanzivac gostiju na samom početku susreta u jednom duelu poslao srpskog napadača na travu i tom prilikom mu povredio, potencijalno i polomio nos.

Zbog krvarenja Mitrović je morao da promeni dres i u nastavku je zaigrao bez broja na leđima, jer tim nije poneo drugu “devetku”.

U drugom poluvremenu napadač Fulama potpisao je potpuni preokret novim golom u 65. minutu nakon centaršuta Vilijana.

EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!