Avdija: Uklopio bih se u reprezentaciju Srbije

Deni Avdija je sin Zufera Avdije, nekadašnjeg asa Crvene zvezde. Avdija junior je odlaskom u NBA i izborom u Ol star tim prevazišao svog oca koji je bio reprezentativac Jugoslavije.

Sada je Avdija lider Portlanda i reprezentacije Izraela. Na pitanje novinara Koš magazina da li bi promenio odluku i igrao uz Nikolu Jokića u državnom timu Srbije, Deni je istakao:

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

„Srbija je sjajan tim, imaju vrhunske igrače i sigurno bih se uklopio. Ipak, odrastao sam u Izraelu, cela porodica mi je tamo. Volim Srbiju, volim da gledam kako igraju i često je posećujem jer tamo imam rodbinu, ali odabrao sam Izrael jer je to moj dom“, poručio je Avdija.

On je dodao da sa 16 godina nije ni slutio da će dostići današnje visine:

„Tada nisam mislio da mogu da igram na ovom nivou. Ispostavilo se da mogu. Sada je za promenu kasno, ali srećan sam zbog svojih izbora.“

Bonus video:

0 Komentar

    Mislim da bi timski igrač ima kvalitete dobar i šuter legao bi nam samo tako

    Kakvu bi samo reprezentaciju imali da Avdija igra za nas…. Niko nam nista ne bi mogao

    Deni Avdija igra za Izrael i vec je najbolji igrač repke, otac mu je nekada igrao u Zvezdi

    Da je neke sreće bilo i pameti nasi ljudi iz saveza trebali su na vreme da reaguju

Postavi odgovor