Ako bismo pričali o Drejmondu Grinu kao prljavom igraču, teško da bi se neko (osim, možda, njega) pobunio na tu temu. Izlišno je govoriti o svemu što je pogrešno uradio na terenu ovaj bivši student Mičigen Stejta, ali bi ga istovremeno 29 trenera u NBA momentalno prigrlili kada bi im se otvorila mogućnosti, dok bi se ovaj jedini preostali grčevito borio da ga sačuva u svom timu.
Meridian sport te časti – registruj se i osvoji 5.000 dinara za sport i 500 besplatnih spinova!
Grin ne samo da je jedan od najinteligentnijih defanzivaca lige, već njegova srčanost godinama donosi rezultate Golden stejtu. I koliko god Voriorsi ne bi bili to što jesu bez Stefa Karija, toliko isto ne bi ni najbolji šuter svih vremena mogao bez Drejmonda i njegove igre baš takve kakva jeste. Uz sve vrline i mane.
Ratnici su preživeli odlaske Durenta, Tompsona, Viginsa…ali bez Karija i Grina dinastija bi se ugasila.
Ugasili bi je možda već mladi Hjuston Roketsi da se Drejmond nije pojavio u svom demonskom izdanju. Na izrazitu agresivnost protivnika, odgovorio je još jače. Kao da je želeo da pokaže da niko nije bolji u njegovom poslu od njega samog. Da nikakav Dilon Bruks ne može da bude „prljaviji“ a da istovremeno to donosi pobede.
Grin je u sedam utakmica serije protiv Hjustona imao spektakularnu statistiku:
– 24 lične greške;
– 4 tehničke;
– 2 namerna faula!
Napast se vratila i donela energiju kojom je Golden stejt postao tek peti tim u NBA istoriji koji je kao sedmoplasirani eliminisao drugog nosioca u konferenciji.
Sada idu okršaji s Minesotom. I, potpisujemo, sudari sa Rudijem Goberom o kojima će se pričati.
Bonus video:



davidpantelic80
Grin je toliko prljav igrac da je to neverovatno
kluka4002
Ja mislim da je covek promašio sport da bi se mnogo bolje snašao u MMA mečevima ,stvarno katastrofa ponašanje za jednog sportistu