Dva košarkaša transfera su obeležila današnji dan. Baskonija je kao što se i najavljivalo završila pojačanje za špansko prvenstvo. Naime, klub iz Vitorije je potpisao ugovor sa Džesijem Edvardsom.
Reprezentativac Holandije je stigao u Baskoniju iz Australiju, gde je branio boje Melburn junajteda i beležio prosečno 13,5 poena i 8,5 skokova u NBL ligi, te je bio među pet najboljih skakača takmičenja.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Istovremeno, Joan Makundu, igrač koji se takođe spominjao kao potencijalno pojačanje Baskonije je otišao put Kine, gde postao igrač Fudžijan Stardžonsa.
Nekadašji igrač Budućnosti se nedavno rastao sa Monakom i bio je slobodan u izboru nove sredine, a očigledno je prelomio da ode put daleke Azije.



tamara
Ništa novo, niti iznenađujuće.
drina
Jedna bezanija iz Monaka i iznudjen potez Baskonje…