Posle triple krune – egzodus: Potvrđen još jedan odlazak iz Istanbula

Fenerbahče ostaje bez još jednog člana šampionske ekipe.

Klub iz Istanbula je saopštio da se rastaje sa Kanađaninom Dajšonom Pjerom, koji je u prethodnih pet sezona nosio dres istanbulskog tima.

Meridian sport ti donosi BONUS DOBRODOŠLICE – do 6.500 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Nakon što je Marko Gudurić prešao u Olimpiju Milano, Najdžel Hejs-Dejvis otišao u Finiks Sanse, a Erik Mekolum se vratio u Galatasaraj, turski velikan je ostao i bez 31-godišnjeg krila.

Bio je Pjer deo tima koji je osvojio Evroligu, ali činjenica je da je njegova uloga ove sezone bila ograničena – u elitnom takmičenju je odigrao 25 mečeva uz prosek od 3,3 poena, dva skoka i 4,8 indeksnih poena za 11 minuta po utakmici.

Njegov odlazak još je jedan u nizu i dodatno potvrđuje da Fenerbahče posle triple krune ulazi u leto velikih promena.

Bonus video:

2 Komentara

    Traže svi bolje od sadašnjeg, Pjer nije ni imao neku ulogu u Feneru

    I ovako ga nisu mnogo koristili na terenu, mislim da se Fener oslobađa viška i pravi reorganizaciju tima.

Postavi odgovor