PANTER OTIŠAO U SAD? Oglasio se Amerikanac i otklonio sve dileme! (FOTO)

Košarkaši Partizana su završili sezonu, ali i dalje se o njima piše.

Nakon izgubljenog finala ABA lige i odustajanja od KLS-a, košarkaši su na pauzi, a mediji su brzo izvestili da je Kevin Panter već otišao u SAD.

Glasina se najviše proširila na društvenim mrežama i stigla je do Amerikanca, pa je odlučio da se oglasio na Tviteru i time stavi tačku na priče.

– I dalje sam u Beogradu, jer ljudi vole da pričaju o stvarima koje ne znaju – napisao je Panter na tviteru.

Podsetimo, Panter ima ugovor sa Partizanom na još godinu dana, ali uz klauzulu po kojoj može da ode u NBA, naravno u slučaju ponude koja ga zadovolji. U suprotnom, ako bi ga želeo neko od klubova iz Evrope, morali bi da plate obeštećenje.

Istovremeno su se pojavile i informacije da su neki NBA timovi zainteresovani za Amerikanca, ali potvrde još uvek nema.

SABOTAŽA ILI SAMO SLUČAJNOST? Koš u Bostonu “porastao” nekoliko centimetara

OBAVEZNO POGLEDAJTE: ŠVEDSKA vs. SRBIJA – Meridian PES Predictor ep.120 @Beki

 

6 Komentara

    ne bi bilo strašno ni da je otišao, slabe vajde od njega

    Ne bi me cudilo da je stvarno pobegao…

    Uzme loptu i 20 puta sutne i pogodi nesto.I ja bi tako pogodio,divlju kosarku igra covek!

    Ne moze sam on da igra u Partizanu,nrma podrsku covek

    Kako je on lepo odrao Partizan a nista posebno pokazao nije

Postavi odgovor