SILVER: Verovatno pomeramo početak NBA sezone, imamo samo jedan cilj...

Komesar NBA lige Adam Silver govorio je o početku nove sezone najjače lige na svetu.

Čelni čovek NBA lige, je priznao da će liga teško početi po planu, prvog dana decembra.

– Rekao bih da je prvi decembar suviše rano da se počne nova sezona. Barem za mene. Ali radimo na tome, da pronađemo rešenje.

Silver je istakao i da sama liga ima jedan cilj.

– Naš najveći cilj je da vratimo publiku u dvorane. Pregovaramo sa asocijacijom igrača da se datum početka odloži kako bismo imali navijače na utakmicama. Lično mislim da imamo neke šanse da se publika vrati – zaključio je Silver.

Pitanje je i koliko će igrači imati pauze između dve sezone, s obzirom na to da će se ova sezona završiti najkasnije 13. oktobra…

KAD “KRALJ” TAKO KAŽE: Oni su mi najbolji saigrači!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #08 | MIJUR

9 Komentara

    Treba NBA liga da krene i da se igra normalno od 1og decembra

    kako god, vec se igra i bice sve ok za gledanje

    Ma kakvi, počeće na vreme i bez publike, biće kao sad

    Pametan potez, u pravu su sto se tice odlaganja

    Neka odmore, pa ponovo u nove pobede

    I treba da pomere pocetak nove sezone.. Svakako je kod njih najkriticnije

    nece skoro kod vas publika u dvorane,na to racunajte zadnji da uradite,kod vas je situacija skoro najgora a vi pricate o publici,nema od toga nista

    Bas tako ,ništa od publike još dugo tamo …

Postavi odgovor