Komesar NBA lige Adam Silver govorio je o početku nove sezone najjače lige na svetu.
Čelni čovek NBA lige, je priznao da će liga teško početi po planu, prvog dana decembra.
– Rekao bih da je prvi decembar suviše rano da se počne nova sezona. Barem za mene. Ali radimo na tome, da pronađemo rešenje.
Adam Silver tells @Rachel__Nichols that December 1 starting date is “feeling a little bit early to me…” https://t.co/b26RcKTydg
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) August 21, 2020
Silver je istakao i da sama liga ima jedan cilj.
– Naš najveći cilj je da vratimo publiku u dvorane. Pregovaramo sa asocijacijom igrača da se datum početka odloži kako bismo imali navijače na utakmicama. Lično mislim da imamo neke šanse da se publika vrati – zaključio je Silver.
Pitanje je i koliko će igrači imati pauze između dve sezone, s obzirom na to da će se ova sezona završiti najkasnije 13. oktobra…
KAD “KRALJ” TAKO KAŽE: Oni su mi najbolji saigrači!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #08 | MIJUR



ttlmrtrit
Kladionica Meridian SILVER: Verovatno pomeramo početak NBA sezone, imamo samo jedan cilj…
attlmrtrit
ttlmrtrit http://www.g75kpy14jc1f61r9ehs7q8w3svy55515s.org/
[url=http://www.g75kpy14jc1f61r9ehs7q8w3svy55515s.org/]uttlmrtrit[/url]
Flaki
Treba NBA liga da krene i da se igra normalno od 1og decembra
Mile
kako god, vec se igra i bice sve ok za gledanje
M.
Ma kakvi, počeće na vreme i bez publike, biće kao sad
Poppy
Pametan potez, u pravu su sto se tice odlaganja
Teemo
Neka odmore, pa ponovo u nove pobede
Anci3
I treba da pomere pocetak nove sezone.. Svakako je kod njih najkriticnije
rodrigo
nece skoro kod vas publika u dvorane,na to racunajte zadnji da uradite,kod vas je situacija skoro najgora a vi pricate o publici,nema od toga nista
Nemanja9
Bas tako ,ništa od publike još dugo tamo …