Nemanja Nedović se vraća kući. Ponovo će biti u svom gradu, samo što će biti na suprotnoj strani. Monako je u najavi utakmice posvetio deo priče o crveno-beloj istoriji srpskog košarkaša.
“Veran Zvezdaš”, pišu Kneževi o konekciji Nedovića sa matičnim klubom, gde je u dva mandata osvojio
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Podsetili su na njegova dva mandata, a posebno su istakli Nemanjinu trojku protiv Partizana u prvom evroligaškom večitom derbiju.
“Iako mu je omiljena hala Pionir, Arena ima posebno mesto u njegovom srcu , gde je doživeo nezaboravne trenutke – među njima i onaj čuveni šut za tri poena u poslednjoj sekundi protiv večitog rivala Partizana, kojim je doneo pobedu u beogradskom derbiju. „Trooojkaaaa!“ — kako se to uzvikivalo na srpskom, šut koji je i dalje svež u sećanju navijača Crvene zvezde”, piše na sajtu Monaka.
Pred sam meč se oglasio i Nedović, koji je emotivno pričao o bivšem klubu i utakmici koja će večeras od 20 časova biti odigrana u Beogradu.
„Igrati protiv Crvene zvezde svakako će biti poseban trenutak za mene. Veoma je posebno vratiti se u halu gde je sve počelo za mene, u mom gradu. Pokušaću da se fokusiram na utakmicu, kao što znam da umem. Ključ će biti da ostanemo koncentrisani na sebe i na našu igru, da zanemarimo sve ostalo – atmosferu, tribine… Moramo da se fokusiramo na sprovođenje našeg plana igre, što nije lako u tako bučnoj i vreloj atmosferi. Crvena zvezda je ekipa koja je povratila samopouzdanje sa Sašom Obradovićem. Znamo šta nas čeka”, rekao je Nemanja Nedović.
Bonus video:


