Bivši košarkaš Partizana kao Stef Kari - 49 poena, šut za tri 11 od 13

Nekadašnji košarkaš Partizana, Nemanja Bezbradica, oduševio je Evropu utakmicom karijere u kojoj je postigao 49 poena!

Srpski centar igra za češki Olomouc, a na utakmici protiv Hradec Kraloce, koja je završena pobedom njegove ekipe rezultatom 105:103, Srbin je postigao najviše poena na jednoj utakmici NBL-a još od februara 2006. godine.

Bezbradica je do 49 poena stigao najviše zahvaljujući nerealno dobrim šutom za tri poena.

On je pogodio čak 11 od 13 pokušaja sa distance.

– Njegovih jedanaest trojki sa tim ludim procentom uspeha je tako malo čudo za češku ligu. Naročito uzimajući u obzir da igra na pozicijama četiri i pet – rekao je trener Olomouca Predrag Benaček, a prenosi “Telegraf”.

Bezbradica je igrao i za OKK Beograd, Radnički, Zrinjski, Rigu i Beovuk, a dres Partizana nosio je od 2013. do 2015. godine.

Ma može Dončić i iz svlačionice! (VIDEO)

Obavezno pogledajte: DARKO PANČEV | Priče iz kraja #22

6 Komentara

    Svaka mu cast.. Dati 11 trojki nije mala stvar.

    Meni je ovo prosto nestvarno ali kada se zna da je Česka liga ali opet je nestvarno i tesko je i ispred zgrade sutirati 11 od 13 za tri poena.Sta reci nego bravo.

    Kod profi sportista i mora da bude tako,ne moze se porediti sa necim laganim.

    Svaka cast Nemanji Bezbradici,ovo je redak uspeh i broj bodova koji su njegov tim doveli do neocekivanog uspeha i pobede!Napraviti 11 trojki u jednoj utakmici od 13 pokusaja pravo je remek delo…..

    Izgleda da im to ide 😀 Samo da nastave tako i budu jos bolji.

    To je stara dobra škola Partizana a ne ovo što danas gledamo

Postavi odgovor