U četvrtak počinje Fajnal-for FIBA Lige šampiona u Badaloni, na kojem će se za trofej boriti Ritas, Tenerife, Unikaha i AEK.
A španski Diario SUR prenosi da će pobedniku pripasti nagrada od ukupno 900.000 evra. Ovaj iznos biće dodatno uvećan prihodima koje su ekipe ostvarile tokom prethodnih faza takmičenja i kroz pobede u utakmicama.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
U Badaloni će, prema navodima, ukupno biti podeljeno 1,3 miliona evra na ime nagrada. Dva tima koja se plasiraju u finale obezbediće po 300.000 evra, dok će pobednik dobiti dodatnih 600.000 evra, čime će ukupna zarada iznositi pomenutih 900.000.
Tim koji pobedi u meču za treće mesto dobiće 100.000 evra, dok četvrtoplasirani neće osvojiti novčanu nagradu.
U polufinalu turnira u Badaloni, Ritas će u četvrtak igrati protiv Tenerifa od 18.00 časova, dok će se Unikaha sastati sa AEK-om iz Atine od 21.00.
Bonus video:



janko
Vidjet ćemo ko će doći do ove ogromne cifre
matea
Nije ni čudo što su ekipe toliko zagrijana da naprave što bolje rezultate nagradni fond odlican
milica
Sramotne nagrade, klubovi svi u Evropi treba da se udruže i uzmu stvari u svoje ruke.
martina
Da platiš jednog prosečnog igraca za ovom nagradom za pobednika hahaha
darija
Ova kosarka u Evropi uopšte nije profitabilna, ne znam kako se klubovi uopšte i bore.
visnja
Pobedniku Fiba Ls ide nagrada 900.000e,neverovatno smesan nova
ugljesa
Iskren da budem ono ovo su sramne nagrade i za ove pare bukvalno jednog solidnog igrača možeš da dovedeš
veljko
Iskreno voleo bih da se umeša NBA i da budu mnogo veće nagrade i da se ovaj monopol konačno prekine
vanja
Ovo je iskreno nagradni fond gde ne možeš da dovedeš jednog normalnog igrača za ove pare