Nagradni fond za Fajnal-for - 1,3 miliona evra

U četvrtak počinje Fajnal-for FIBA Lige šampiona u Badaloni, na kojem će se za trofej boriti Ritas, Tenerife, Unikaha i AEK.

A španski Diario SUR prenosi da će pobedniku pripasti nagrada od ukupno 900.000 evra. Ovaj iznos biće dodatno uvećan prihodima koje su ekipe ostvarile tokom prethodnih faza takmičenja i kroz pobede u utakmicama.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

U Badaloni će, prema navodima, ukupno biti podeljeno 1,3 miliona evra na ime nagrada. Dva tima koja se plasiraju u finale obezbediće po 300.000 evra, dok će pobednik dobiti dodatnih 600.000 evra, čime će ukupna zarada iznositi pomenutih 900.000.

Tim koji pobedi u meču za treće mesto dobiće 100.000 evra, dok četvrtoplasirani neće osvojiti novčanu nagradu.

U polufinalu turnira u Badaloni, Ritas će u četvrtak igrati protiv Tenerifa od 18.00 časova, dok će se Unikaha sastati sa AEK-om iz Atine od 21.00.

Bonus video:

0 Komentar

    Vidjet ćemo ko će doći do ove ogromne cifre

    Nije ni čudo što su ekipe toliko zagrijana da naprave što bolje rezultate nagradni fond odlican

    Sramotne nagrade, klubovi svi u Evropi treba da se udruže i uzmu stvari u svoje ruke.

    Da platiš jednog prosečnog igraca za ovom nagradom za pobednika hahaha

    Ova kosarka u Evropi uopšte nije profitabilna, ne znam kako se klubovi uopšte i bore.

    Pobedniku Fiba Ls ide nagrada 900.000e,neverovatno smesan nova

    Iskren da budem ono ovo su sramne nagrade i za ove pare bukvalno jednog solidnog igrača možeš da dovedeš

    Iskreno voleo bih da se umeša NBA i da budu mnogo veće nagrade i da se ovaj monopol konačno prekine

    Ovo je iskreno nagradni fond gde ne možeš da dovedeš jednog normalnog igrača za ove pare

Postavi odgovor