Nemanja Nedović se vratio u OAKA Arenu, ovog puta kao igrač Monaka, i osvrnuo se na period proveden u Panatinaikosu posle poraza od 101:97, u kojem je ubacio 15 poena.
Srpski bek je za atinski klub nastupao od 2020. do 2022. godine, a 2021. je osvojio prvenstvo Grčke, Kup i Superkup.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
“Uvek je posebno igrati ovde. Volim ovu dvoranu i sve mi deluje prirodno. Nosim samo lepe uspomene iz dve godine u Panatinaikosu. Kada pogledam unazad, rekao bih da je odlazak jedna od najvećih grešaka u mojoj karijeri, pogotovo kada vidim kako tim sada izgleda i koliko su se navijači vratili u dvoranu. Tada su okolnosti bile drugačije, ali je uvek zadovoljstvo vratiti se i publika me, kao i uvek, lepo dočeka“, rekao je Nedović za Eurohoops.
Posle epizode u Atini, Nedović se vratio u svoj matični klub Crvenu zvezdu, gde je proveo naredne tri sezone, pre nego što je prošlog leta prešao u Monako.
“Sigurno bi bilo drugačije da sam u Panatinaikosu igrao u konkurentnijem timu. Kada sam potpisao za drugu sezonu, nadao sam se da će se situacija promeniti, i to je bio jedan od razloga zašto sam ostao. To se nije dogodilo i nisam bio siguran kako će se sve razvijati. Ponoviću — da sam tada znao ovo što znam sada, ko zna šta bi bilo…“, zaključio je Nemanja Nedović.
Bonus video:



una
Verovatno i jeste najveća greška koju je načinio u karijeri ali sad nema nazad.
stasa
O tome je trebao da razmislja na vreme…
milan
Kao što kažu da znamo gdje ćemo pasti to bi seli
matea
Pa sad je to lakše reći iz ove perspektive kad je video šta mu se sve izdešavalo poslije Panate